» Alway in my life
●● YOU CLOSE YOUR EYES AND THE GLORY FADES ●●



Megosztás

Szerelmem és öcsém



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Angelo di Franza
i'm up to no good

Angelo di Franza

the devil's in the details

Uralkodó
♛ Hogy találtál ránk? : facebookon
♛ Hozzászólások száma : 3
♛ Regisztráció : 2015. Mar. 08.
♛ Tartózkodási hely : Bécs
: Szerelmem és öcsém Tumblr_n0qsynAH6Z1sofl3oo1_500



»
» Hétf. Márc. 09, 2015 9:33 pm

Lena ..

nemes/polgár


♛ A karakterről♛

Kor:
22-24
Tartózkodási hely:
Bécs
Play by:
Blake Lively (nem muszály, lehet változtatni)
Származás:
olasz/francia



Lena..te vagy aki jobbá teszi a napjaimat. Mondhatni fény vagy az életemben. Nem hazudok, de egy  ország irányítása sokkal nehezebb, mint az ember gondolná. Kifáradok benne, így te vagy az éltetőm. Komolyan ha te nem lennél, már rég hajó szálltam volna és irány az új világ. Persze szeretek uralkodni. Szeretlek teljes szívemből és remélem te is így érzel irántam. Nem vehetlek egy feleségül sajnos. Hivatalos szeretőm lehetnél, de ha kiderülne  a kapcsolatunk gondolom mit csinálna a feleségem. Így hát a kapcsolatunk titkos, vagyis csak az egyik öcsém Andrea tud róla.  Andrea feleségének  az egyik udvarhölgye vagy, így a közelembe tudlak tartani. Te is jöttél Bécsi udvarhoz, remélem egy osztrák fiún nem akad meg a szemed.

További dolgok pm-ben, említem az et-émben is Very Happy Nagyon várlak








Enzo di Franza

nemes


♛ A karakterről♛

Kor:
19-20
Tartózkodási hely:
Bécs
Play by:
Douglas Booth (nem muszály, lehet változtatni)
Származás:
olasz



Esküszöm több gond van veled, mint egy háborúval. Te vagy a legkisebb öcsém és a legvadabb mindnyájunk közül. Akármennyire is rossz vagy, nem tudlak nem szereti hiszen az öcsém vagy. De sajnos nem tűrhettük, hogy már ennyi idős vagy és még mindig úgy viselkedsz mint egy gyerek. Ezért elindítottunk az osztrák udvarhoz, hogy talán ott megnevelnek Erre mint hallók? Egy gróf lányával találtak egy ágyba. Persze a gróf rögtön le akarja vágni a fejedet, így nekem most Ausztriába kell utaznom, hogy elsimítsam a helyzetet. Remélem nyomos okot tudsz mondani miért tetted.

További dolgok Pm-ben Very Happy gyere minél hamarabb  




Vissza az elejére Go down

Szerelmem és öcsém

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Do you need some sugar? :: Karakterpiac :: Keresett karakterek-