» Alway in my life
●● YOU CLOSE YOUR EYES AND THE GLORY FADES ●●



Megosztás

Asztalok



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Lilith
i'm up to no good

Lilith

the devil's in the details

Démon
♛ Hogy találtál ránk? : FB
♛ Hozzászólások száma : 20
♛ Regisztráció : 2015. Feb. 24.
♛ Tartózkodási hely : A hátad mögött
♛ Hobbi : Uralkodás
: “You are either a pawn or a player. I am no one’s tool. I am no one’s pawn. I am a player. In the world of kill or be killed I’m a murderess. I will ripe out your throat with my bare hands and lick the blood from my fingers."-Lilith
Asztalok Megan-fox-gif-Favim.com-634974



»
» Vas. Márc. 01, 2015 10:45 pm

Benedict



Soha nem éreztem bűntudatot amiatt, hogy elvettem Benedict lelkét. Erősebbé tettem őt és nem pedig kevesebbé. Ráadásul nyertünk együtt plusz 100 évet együtt, ami tekintve öröklétemet nagyobb áldás, mint azt bárki el tudná képzelni. Az ezt követő időkre is vannak terveim. Mivel lelke az enyém lesz levihetem magammal a Pokolba, hiszen nem méltó Isten bocsánatára, mert lepaktált velem, szeret engem és nem is kér ezért megbocsátást démonná tehetem majd idővel. Akkor pedig megkapja az öröklét édes csókját és tényleg velem maradhat. Addig pedig minden lépésére vigyázok nehogy az angyalok vagy a sellők elragadják mellőlem. Bár csodálnám, ha valaki hozzá merne érni. Túl közel áll hozzám és ez azt jelenti, hogy vérbosszút vennék érte és a világvége eljövetelét is korábbra hoznák a tervezettnél.
Hagyom magam megpihenni karjaiban. Nem bánom, hogy emberien is láthatnak teremtményeim, hiszen ettől függetlenül tudják, hogy kivel van dolguk, amikor velem néznek szembe. Tőlem van hatalmuk. Nem árthatnak nekem. Nem tolom őt el magamtól, sőt éppen ellenkezőleg. Hevesen viszonzom csókját miközben magamhoz ölelem.
Csak lassan válnak szét ajkaink és szinte egyből magányosnak érzem magam emiatt. Kezemet kezébe csúsztatom.
-Üljünk le. Beszélni szeretnék veled.-mosolygok rá szeliden és helyet foglalunk az asztalunknál.
-Mint tudod igyekszem beférkőzni a palotákba és ehhez információkra van szükségem, hogy tudjam mikor mi a helyzet a világban. Minél kétségbeesettebb egy lélek annál olcsóbban kapom meg. Angliába fogok utazni, magam alkuszok a lelkekért. Szeretném ha velem jönnél, mert hosszú lesz az utam, nem akarlak hátrahagyni és magányos is lennék nélküled.-Az asztal fölött finoman fogom kezét és csupasz bőrét cirógatom csuklójánál. Annyira szeretném kiszedni fehér ingéből, hogy azt nehéz lenne szavakba önteni. Szívem egy ütemmel gyorsabban ver közelségétől. Talán lesz majd egy kis időnk elvonulni a kiváncsi szempárok elől vagy marad majd a kocsi rejteke. Úgyis hosszú lesz az út.


Vissza az elejére Go down

Benedict Whirley
i'm up to no good

Benedict Whirley

the devil's in the details

Mágus
♛ Hogy találtál ránk? : társoldal
♛ Hozzászólások száma : 3
♛ Regisztráció : 2015. Feb. 25.
♛ Tartózkodási hely : Lilith oldalán
♛ Hobbi : That is my little secret
: I knew in that moment, I saw her face for the very first time, that nothing will be the same anymore. But it did not matter. Not for a second. I was just starring in her eyes, wondering, how beautiful she is. She already had my soul, my lost soul. Also, she took my heart, that she will always have.
Asztalok Tumblr_lj72m6zji01qeag6a



»
» Szomb. Feb. 28, 2015 7:01 pm

Lilith



Mágussá váltam ugyan, mégis olyan érzés ez számomra, mint a beteljesedés, mintha ezzel a hatalommal, mely az utóbbi időben ereimben csörgedezik, hogy eddig ismeretlen élettel, s energiával töltse meg a testem, végre egy teljes formát szabott volna énrám. Amolyan... szörnynek érzem magam, de egyáltalán nem negatív értelemben, már amennyire a kifejezésnek lehetséges, hogy az ember pozitív értelmet adhasson. Mégis, jól érzem magam a bőrömben, akkor is, ha nem így kellene lennie. Ma pedig különösen derűs a napom. Felmerülhet a kérdés, vajon miért? A válasz pedig meglehetősen egyszerű. Azért, mert ma újra látom Őt. Tudom, hogy elfoglalt, hiszen rengeteg teremtménye van még rajtam kívül és ezeken túl is rengeteg ügye, amivel foglalkoznia kell, és önzőség volna elvárnom, hogy még többet legyen csak mellettem... de talán önző is vagyok, mert ténylegesen ez az, amit akarok. De azért igyekszem minden erőmmel elfogadni azt, hogy Lilith-nek más dolgai is vannak rajtam kívül, és nincs is más mód, mint elfogadnom ezt, hiszen ez egy olyan tény, melyen nem változtatok, és nem is áll szándékomban. Pontosan tudom, mily nagyságos terveket forgat a fejében, én pedig mellette állok a végsőkig, mindenben. Ahogy igyekszem is segíteni neki abban, hogy a világra szabadíthassa, szabadíthassuk a démonokat, tehát ott vagyok vele, amikor csak tudok. De a mai napon teljesen különböző okból kifolyólag igyekszem találkozónk helyszínére, úgy szedve lépteimet az utca sötét kövein, hogy ügyeljek rá, egyetlen percet sem kések. Egyébként is, mindig utáltam késni, a pontosság ugyanis felbecsülhetetlen erény, most pedig Őróla van szó. De az eddigiekkel ellentétben most nem a tervének végrehajtása, jobban mondva annak segítése hajt engem. Oly rég láttam már, hogy a vágyam iránta leírhatatlanná vált, és valóban... ezúttal nagyon is önös szándékaim vezérelnek annak reményében, hogy Úrnőm figyelmét élvezhetem, s karjaimba zárhatom. Így talán nem is meglepetés, hogy mikor meglátom Őt belépni a kávézó ajtaján, arcomon megjelenik egy halvány, de annál jelentőségteljesebb mosoly, kifejezvén örömömet, és kissé talán a külön töltött idő miatt kiélesedett vágyakozásom is iránta.
- Te is hiányoztál. - válaszolom habozás nélkül, miközben karcsú derekát körbezárják karjaim, így testét egy magabiztos húzással vonom még közelebb magamhoz, idomai így az én testemhez simulnak. Ez, és a nélküle eltelt idő megteszi hatását, mert amint mondatom befejezem, ajkaihoz hajolok. Merész, vagy épp botor? Más teremtmény nyilván nem merne így közeledni hozzá. De én nem játszom meg magam. Előtte nem, és ezt Ő is tudja. Így inkább csak megszerzem, amire vágyom: a csókját. Ajkait mohón véve birtokba jelzem felé az egyértelmű közlésemet: igen, mohó vagyok, és ennél is többet akarok. Őt akarom.
Vissza az elejére Go down

Lilith
i'm up to no good

Lilith

the devil's in the details

Démon
♛ Hogy találtál ránk? : FB
♛ Hozzászólások száma : 20
♛ Regisztráció : 2015. Feb. 24.
♛ Tartózkodási hely : A hátad mögött
♛ Hobbi : Uralkodás
: “You are either a pawn or a player. I am no one’s tool. I am no one’s pawn. I am a player. In the world of kill or be killed I’m a murderess. I will ripe out your throat with my bare hands and lick the blood from my fingers."-Lilith
Asztalok Megan-fox-gif-Favim.com-634974



»
» Szer. Feb. 25, 2015 10:10 pm

Benedict



A nők lovaglási szokásai minden évszázadban megváltoztak. Hol szabad volt, hol pedig nem tekintve, hogy orvoslásuk még gyermekcipőben jár elvárhatatlan tőlük, hogy tisztában legyenek testük működésével. Évszazadokon át lovagoltam és hány gyermekem sorvadozik a Pokolban kitörésre várva. A hagyományokhoz azonban igazodni kell, még egy olyan valakinek is mint én. Nem hívhatom ki magam ellen az angyalok ellenszenvét és a Teremtő figyelmét sem kívánom felkelteni. Oly sok cselszövés és mocskos alku menne kárba, ha pont most döntene úgy, hogy kirobbantja ellenem a háborút. Az ég azonban csendes. Semmi sem mozgolódik, még a láthatatlan erők sem. Jelenleg tehetetlenek ellenem és nagyon tetszik ez a fajta felállás.
Fekete lovaim zihálva vágtatnak az éjszakában én pedig hátradöntöm fejemet a hintó falának. Oda kellett volna már érnünk. Gyűlölök késni még akkor is ha ez egy velemszületett jog lenne. Egy nő megvárakoztathatja a férfit ám ez fordítva igen nagy illetlenség volna. Gyorsléptű ménjeim egyenesen Bécsbe visznek távol a palotátol, ahol oly sok hozzám hű mágus tölti el estéit. Nem szóluk bele tevékenységükbe. Illetve csupán egynek teszem. Benedict sosem állt be melléjük a sorba és feltételezem, hogy nem politikai célokból adta nekem lelkét. Sokkal gyengédebb okai voltak erre és örömmel tudtam magaménak a férfi szívét. A kocsi lelassul én pedig türelmetlenül fészkelődök helyemen. Védűmágiámon átlépve láthatóvá válik a züllött, velejéig romlott kávéház, ami mégis valamiféle hanyag eleganciát képvisel.
A kocsi lassan áll meg én pedig türelmetlenül szállok ki meg se várva, hogy valaki kisegítsen. Nem szorulok a segítségükre. Kitárják előttem az ajtót én pedig végre fellélegezhetek, amikor meglátom gyönyörű kék szemeit a megszokott asztalunknál. Kicsit megemelem szoknyámat, hogy könnyebben sétálhassak hozzá, de amint a közelembe ért karjaim inkább nyakánál ölelték körbe, mint hogy a szoknyával bajlódjanak.
-Hiányoztál..-mondom csendesen.



Vissza az elejére Go down

Admin
i'm up to no good

Admin

the devil's in the details

Admin
♛ Hogy találtál ránk? : ∞ I created this page
♛ Hozzászólások száma : 94
♛ Regisztráció : 2015. Jan. 09.
♛ Tartózkodási hely : ∞ Café from 1870 rpg
♛ Hobbi : ∞ This page
: Asztalok Tumblr_n1kpbt9X461slpn8go1_500



»
» Pént. Feb. 13, 2015 8:20 pm
***
Vissza az elejére Go down
https://cafefrom1870.hungarianforum.com

Ajánlott tartalom
i'm up to no good


the devil's in the details




»
»
Vissza az elejére Go down

Asztalok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Welcome to Vienna! :: Café Demel-