» Alway in my life
●● YOU CLOSE YOUR EYES AND THE GLORY FADES ●●



Megosztás

Angelo di Franza



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Acelin Rhode
i'm up to no good

Acelin Rhode

the devil's in the details

Polgár
♛ Hogy találtál ránk? : aki keres, az talál :)
♛ Hozzászólások száma : 56
♛ Regisztráció : 2015. Feb. 23.
♛ Tartózkodási hely : Mindig ott, ahol nem kéne
: Angelo di Franza Tumblr_inline_n5bm2xX30B1riiecu



»
» Vas. Márc. 08, 2015 6:23 pm


Elfogadva!


Üdvözöllek az oldalon!
Tyűűhaa! meg uuh... nagy megtiszteltetés, hogy én fogadhatlak el. Imádtam az előtörténetedet, biztos lehetsz benne, hogy a játékod során figyelemmel foglak követni Razz A pb választásért meg külön gratulálok! Tökéletesen illik a karakteredhez, én meg itt csorgatom a nyálam miatta. *-*
Nó, de nem húzom tovább a szót: elfogadlak. Foglald le az arcodat, aztán irány a játéktér, vár Bécs! Charlotte hamarosan színt is ad neked, addig pedig:




Vissza az elejére Go down

Angelo di Franza
i'm up to no good

Angelo di Franza

the devil's in the details

Uralkodó
♛ Hogy találtál ránk? : facebookon
♛ Hozzászólások száma : 3
♛ Regisztráció : 2015. Mar. 08.
♛ Tartózkodási hely : Bécs
: Angelo di Franza Tumblr_n0qsynAH6Z1sofl3oo1_500



»
» Vas. Márc. 08, 2015 6:02 pm



Angelo di Franza

Love King


♛ A karakter mögött ♛

Kukusz
hem publics
nincsen
2-3 éve




Becenév: Angelo
Rang: URALKODÓ
Csoport: uralkodók


Kor: 26
Születési hely: Róma
Érdeklődési kör: Lovaglás, művészet, kardvívás, történelem




Néha az igazán szép a legkegyetlenebb.


Fiatal koromba is jóképű voltam, de ez az évek során csak fokozódott. Még gyermek koromba sokkal világosabb hajam, mint ahogy apámnak de ahogy teltek az évek egyre jobban besötétedett a hajam, így lettem fekete. A szemem színe kék és az egyik legfontosabb fegyverem. Sokak szerint legtöbbször ölni tudok a tekintetemmel. Általában a stílusnak és az etikettnek megfelelő ruhadarabot húzok fel, és a korona a fejemen van. Ha viszont egyedül vagyok a hálótermemben nekem egy egyszerű ing  is bőven megteszi.  Nem vagyok az  a piperkőc típus, így soha se érdekelt az ékszerek. Ezeket a dolgokat inkább hagyom a nőknek.  Szerintem viszonylag magas vagyok, amihez egy izmos testalkat társul.




Az élet változásába nem az a fontos hogy jó vagy rossz, hanem az hogy te hogyan nézed!





1844.január 18-n születtem Emanuela olasz uralkodó és Teodora Scönstein bajor hercegnő első fiú gyermekeként. Születésemtől fogva úgy lettem nevelve, hogy egyszer majd én fogok a csodás Itália felett uralkodni.  A legjobb nevelést, kaptam amit az ember el tud képzelni. Már fiatalon politikát, filozófiát, irodalmat , vívást és sok mást tanítottak a Római kastélyba nekem. Életcélom hamar kialakult, hogy az ország dicsőségét soha nem látott határokra emeljem. 19 évesen aztán elvettem feleségül Kamila Petrowszky Lengyel főhercegnőt. Gazdasági és politikai okokból jött létre a házasság, mely inkább volt két ország közti kapcsolat kialakítása, mint egy házasság. De attól függetlenül az elején még fiatalon szerettem. Apám a menyegző után pár hétre meghalt, így engem I.Angelo néven megkoronáztak Rómában. Anyámat hivatalosan nem koronázták meg királynővé, de ez Kamilával más volt. Ő királynő akart lenni, én pedig engedtem, mert szerelmes voltam. Pedig ő csak hatalmat akart.. A kezdeti nehézségek után egyre jobban kibékültem az olasz nemesekkel.  Már nem csak egy fiatal királyt láttak bennem, hanem egy fiatal ám de erős királyt. Ahogy a hatalmam nőt, úgy a házasságom ment tönkre. Már felismertem Kamila ármánykodását és már tudtam ,hogy ez soha se volt szerelem. Fiatal szerelemre vágyó énem egyszerre halt meg a házasságommal. Már soha se fogok ránézni, úgy mint régen az én szívem már máshoz húz.  Nem vállalhatom fel, hiszen feleségem van. Hivatalos szeretőként még talán megoldható lenne, mert  tudom hogy mit csinálna a feleségem  Lenával.  Jól ismerem a királynőmet és  legjobban a hatalmát félti. Ha kiderülne a  szerelmem  ő a legvégsőkig elmenne és én azt nem hagyhatom! Most pedig az Osztrák udvar felé tartunk, hogy elrendezzünk pár dolgot. A drága legkisebb öcsémet kell kiszabadítanom aki egy helyi nemes lányát..hm..megszégyenítette. Küldtem már küldöttet, de nem volt hatásos. Így én magam jövök, hogy kiszabadítsam Enzót. Persze a drága feleségem is velem tart, ahogy a másik öcsém Andrea is. Lenát pedig elrejtettem Andrea feleségének az udvarhölgyei közé.  Hála istennek anyám otthon maradt, meg ott vannak a nemesek így talán kibírják nélkülem ezt az időt. Izguluk kicsit..de Bécs figyeljen mert jönnek az olaszok!    






Olyan sok minden lesz szép, ha jobban megnézed.


Ha valakiről elmondható ,hogy a trón megváltoztatta, nos hát én az vagyok! A hiú ábrándokat kergető fiúból, mára már egy  komoly tervekkel teli király lett.  Ifjabb koromba (nem mintha most öreg lennék) azt hittem, hogy a házasság egyenlő a szerelemmel. Ezt hamar megcáfolta az én drágalátos feleségem. Talán ez az egyik dolog ami ilyenné váltam. Jól megválasztom a bizalmasaimat és még jobban az ellenségeimet.  Nem szeretem ha az udvar rólam pletykál, ezért minden magán ügyet szeretek ha csak a lakosztályomba marad. A kötelességeimet hűen betöltöm és az olasz dicsőség számomra az egyik legfontosabb. A házasságom széthullása után rákellet jönnöm, hogy uralkodó ként nem számíthatok szerelemre. Ez a világ túl csúf ahhoz..Még is az utóbbi időben volt alkalmam valakit igazán szeretni. Jól tudom, hogy a királyoknál mindennapi a szerető, de számomra ő más. Tényleg szeretem és mindig  szeretni fogom.  







Vissza az elejére Go down

Angelo di Franza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Kamila di Franza
» Enzo di Franza
» Kamila Petrowsky di Franza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Do you need some sugar? :: Életrajzok :: URALKODÓ-