» Alway in my life
●● YOU CLOSE YOUR EYES AND THE GLORY FADES ●●



Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Charlotte Woodwill
i'm up to no good

Charlotte Woodwill

the devil's in the details

Uralkodó
♛ Hogy találtál ránk? : ☾ alapítottam
♛ Hozzászólások száma : 45
♛ Regisztráció : 2015. Jan. 16.
♛ Kor : 37
♛ Tartózkodási hely : ☾ Bécs
♛ Hobbi : ☾ David <3
: Astrel Large



»
» Vas. Márc. 15, 2015 9:45 am


Elfogadva!


Üdvözöllek az oldalon!

Szervusz Angyalka! Very Happy

Hihetetlenül örülök, hogy ebből a fajból hoztál egy karaktert, mert eddig sajnos angyalok híján voltunk. Annál is inkább örülök annak, hogy ilyen csodálatos karakterlappal érkeztél meg. A küllem és jellem ábrázolása mind nagyon érdekesen lett megírva és élvezettel olvastam végig őket, teljes képet kaptam a karakteredről. Very Happy
Az előtörténet rész pedig egy pont volt az i-re és nekem teljes mértékben bebizonyítottad, hogy abszolút megérdemled ennek a karakternek a birtoklását. Szépen fogalmazol, kellemes téged olvasni és hasonlóan fogok tenni akkor is, ha végre a játéktérre jutsz! *-*



Vissza az elejére Go down

Astrel
i'm up to no good

Astrel

the devil's in the details

Angyal
♛ Hogy találtál ránk? : keresgéltem...
♛ Hozzászólások száma : 4
♛ Regisztráció : 2015. Mar. 14.
♛ Tartózkodási hely : Mindig ott ahol az akire vigyáznom kell
♛ Hobbi : Mi az a hobbi?
: Astrel Tumblr_n8pjmqTarA1sxfqdyo2_1280



»
» Vas. Márc. 15, 2015 12:39 am



Astrel

Guardian Angel


♛ A karakter mögött ♛

*Nevem van igen Smile
*Ejj ilyet nem illik kérdezni
*Nem tudok róla Smile
*Túl régóta, hogy számoljam Smile




Becenév: Inkább ne becézz!
Rang: Csak egy angyal
Csoport:Angyalok


Kor: Kortalan
Születési hely: Szférák között
Érdeklődési kör: Gyakorlatilag minden, ami felkelti a figyelmem




Néha az igazán szép a legkegyetlenebb.


Azt mondják, hogy a külsőnk nagyban hasonlít arra akik egykor voltunk, azért, hogy a lassan felébredő új lelkünk képes legyen befogadni a látványt. Amikor tükörbe nézek naparany színű fürtöket látok, sokat és szépet. Tetszik a látvány, bár tudom, hogy önmagunk dicsérete vagy éppen csodálata nem áll távol tőlünk, még csak nem is bűnös dolog, de én egyelőre csak azt állapítom meg, hogy szép. És ha egykor ilyen voltam hát nagyon tetszik. A szemem színe azonban változó. Alapvetően olyan mint a lassan ringatózó nyugalmas és tiszta tenger színe, amelyben mint megannyi vidám kis zöld medúza úszkál ez a zöldes árnyalat. Mintha örvény lenne, amely felkavarja és az egészet egy ezüst gyűrű keretezi. Az arcom szabályos, a bőröm fehér, szinte viasz szerű.  És van valami amit ember nem láthatott még, és az a szárnyam. Fehér tollaim közé az éjjeli hold fényében ezüstkék szálak szövődnek bele, és a kék szinte minden árnyalata látható rajta pettyezett mintaként ha szétterítem. Egy valaki láthatja majd teljes valómban, akinek az Őrangyala leszek. Neki felfedhetem, másnak nem, különben elkárhozom, az örökléttől megfosztatom.
Ezt az alakomat addig őrizhetem meg amíg a Teremtőm másképp nem dönt vagy a Szféra ereje el nem hagy örökre. Ez többnyire akkor szokott bekövetkezni, amikor véget ér a küldetésem, olyankor egy másik testben folytatom az utam, vagy ha kegyesek hozzám az Öröktől Teremtettek visszakapom, a mostanit. Már harmadszor kezdem meg így az utamat, a régi emlékeimet magukhoz vették Atyáim, hogy kiürült tudattal legyek képes újra eltelítődni a gyarló világgal. Én mégsem érzem annak, innen fentről nézve gyönyörű. A Levegő  elemét kaptam, szeretem ritkán használni, és akkor is szinte csak azért, hogy általa vidámságot csempésszek az emberek arcára. Legfőbb feladatom, hogy megtaláljam azt aki mellé rendeltek. Atyám szerint már eljött az időm csak rá kell bukkannom, és ha így lesz meg fogom érezni őt.




Az Angyalok a Földön járnak és néha Rád találnak





Kezdetben voltak az Öröktől Teremtettek, akik puszta létezésükkel és megjelenésükkel képesek voltak gyógyítani, képesek voltak arra, hogy a világban uralkodó káoszon felülkerekedve egyensúlyt teremtsenek. Mert jó és rossz nem lehet meg egymás nélkül, és az a dolgunk, hogy ezt fenntartsuk. Soha nem billenhet el a mérleg egyik irányba sem, mert nyomában csak káosz és pusztulás jár. Az Öröktől Teremtettek aztán egy idő után visszavonultak a Szférák közé, hogy életet adjanak gyermekeiknek, aki majd a világban vigyázzák a rendet és amit Istenük rájuk bízott, a jóságot vagy éppen a haragot. Az emberek megjelenése után aztán szükség volt olyanokra akik figyelnek rájuk, akik azon embereket őrzik, akiknek dolguk van a világban akiknek egyszerű létezése szükséges az egyensúly fenntartásához. Mert az emberek sebezhetőek és gyarlók és gyakorta élnek is ezekkel a tulajdonságaikkal. A Második Teremtmények, a Örök Teremtettek gyermekei lehetőséget kaptak, hogy néhány embert maguk mellé vegyenek, hogy a Szférák erejével felruházva őket a sajátjaikká tegyék őket haláluk után, és mivel egykor az emberek között jártak, alakjukat felvéve talán képesek lesznek ellátni azt a feladatot amit rájuk bíztak. Őket ismerjük ma Angyalokként. Az első érkezők még sután mozogtak ezért atyáik és anyáik szárnyakat adtak nekik, amelybe erejüket is rejtették és a Szféra ajándékát, az egyik őselemet. Volt aki a Föld, volt aki a Víz, volt aki a Levegő és megint mások a Tűz erejét kapták meg. Visszaélni nem lehet vele, mert akkor az angyalt teremtői elpusztítják, szárnyait elveszik és száműzik a Pokol legmélyebb bugyraiba. Én nem tudom mikor érkeztem, és azt sem, hogy miért, hogy mit láthattak bennem egykor, hogy maguk mellé emeltek és a Szférától a Levegő erejét kaptam meg. Az emlékeinket atyáink magukhoz veszik, hogy később ne befolyásolhasson a döntéseinkben. Engedelmeskedünk, és tesszük a dolgunkat, de van amikor homokszem kerül a gépezetbe, mint az én esetemben is. Nem voltam még képes teljesen elszakadni a gyarló emberi érzésektől. A világot szemlélve egyre többször kapom azon magam, hogy képes vagyok elérzékenyülni, hogy bizonyos emberek jobban érdekelnek mint mások. Hamarosan eljön az idő, amikor kijelölik számomra azt akire vigyáznom kell, aki mellett lesz a helyem. Meghallgatom, de sosem fedhetem fel magam igazán, a szárnyaimat a Szférától kapott erő rejti, amikor a földön járok, és halandó nem láthatja. Így szól legalábbis a tanítás. De mi történne, ha egy éjjelen, amikor senki nem látja megmutatnám magam teljes valójában? Néha lázadok a tanítások ellen, mert úgy érzem nem előre mozdítanak, hanem inkább visszafelé. Az embereknek joguk van tudni rólunk, nem bujkálhatunk örökké. Amikor letekintek erre a világra legtöbbször csak a borzalmakat és tragédiákat látom, hagy legyek hát én aki csöppnyi nyugalmat és boldogságot csempész valakinek a szívébe. Ismerni akarom újra azokat az érzéseket amiket egykor emberként ismertem. De fel kellett áldoznom, a szárnyaim ebből teremtettek, a régi ember lelkemből, ezért lett az elválaszthatatlan részem, a színét pedig egykori gondolataim és érzésvilágom határozta meg. Éppolyan idegenül mozgok a világban mintha most születtem volna meg, és ha azt vesszük ez nem is áll olyan távol az igazságtól. Furcsa, hogy amíg másokból eltűntek a régi érzéseik bennem minden nappal egyre erősebbek, azt gondolom talán valami baj van velem, hogy valamiért tévedtek velem kapcsolatban, amikor maguk mellé vettek, amikor hittek bennem. Atyámat már kérdeztem erről, és azt mondta pontosan ott vagyok ahol lennem kell. Miért érzem mégis azt, hogy valahogyan más vagyok mint a többiek, hogy belőlem hiányoznak olyan dolgok amelyeknek meg kellene lenniük, és amiknek pedig nem azok ott vannak. Mintha valahogyan fordítva lennék összerakva. És amikor hajnalonta valamely templom tetején ücsörögve nézem a napfelkeltét, azon tűnődöm vajon hogyan leszek képes uralni az erőmet, mit kell majd tennem ha megtalálom azt a személyt akire vigyáznom kell, akit kijelöltek a számomra? Atyám azt mondta meg fogom érezni, ha a közelében leszek és onnantól egy láthatatlan lánc fog hozzábilincselni egészen addig míg a Végzet másképp nem rendelkezik és ezt a lelket magához nem szólítja. Addig tanulom a világukat, újra próbálom értelmezni a dolgokat, noha gyakorta azon kapom magam, hogy idegen…hogy szinte minden oly idegen nekem. Tudom, hogy vagyunk még itt mások, hogy nem egyedül érkeztem, de nem tudok semmit róluk éppen ezért magányosnak érzem magam. Ez is különös, hiszen nem szabadna, hogy ilyen ellentétes érzések kerítsenek hatalmukba. Vajon egykor éppen azért lettem kiválasztva, mert képes vagyok erre? Sokszor tűnődöm el ezen, és teszem fel a kérdéseimet Teremtőmnek, de választ nem érkezik. Úgy tűnik eljött az idő, hogy megérezzem kit rendeltek ki számomra az Öröktől Teremtettek.






Olyan sok minden lesz szép, ha jobban megnézed.


Útkereső vagyok, végzet beteljesítő, aki azért jött, hogy tanuljon és közben megtalálja létének célját. Én még kutatom, és miközben a világot járom egyre több mindent tapasztalok amely a részemmé válik. Ha emberi alakban feltűnök valahol szeretek társalogni az emberekkel, örök kérdéseimmel felfedezni a bennük szunnyadó jóságot vagy éppen gonoszságot. Látni, hogy mely oldalhoz tartoznak, anélkül, hogy befolyásolni akarnám őket. Kíváncsi vagyok mindenre, és hosszú álom után visszatérve közéjük kicsit még idegenül mozgom. Ugyanakkor néha, sőt egyre gyakrabban szembe megyek a tanításokkal, és szembe megyek olyan dolgokkal amelyeket gondolkodás nélkül el kellene fogadnom. Állandó kételyként ott van bennem, hogy talán néha túlságosan emberi vagyok, túlságosan képes vagyok velük együtt érezni. És vannak pillanatok amikor érzem amit ők éreznek. Atyám szerint ez nem baj, felkészít arra amit ezerszeresen fogok érezni, ha a létem célja mellett leszek. Őt sokkal erősebben fogom érezni mint az összes többit, ebből fogom tudni, hogy rátaláltam. Hallgatom az emberek történeteit, megkóstolom az ételeiket – bárcsak érezném az ízüket-. Az alkoholjaik roppant buta dolgokra képesek, főleg egy olyan angyallal amilyen én vagyok. Méreg az, én mondom! Néha hajlamos vagyok a vicceiknek bedőlni, de együtt tudok velük nevetni magamon. Elvegyülök közöttük, mégsem érzem magam egynek közülük. Csak egyszerűen jó velük. Néha hajlamos vagyok túl aggódni dolgokat, de ez azért van, mert fontosak számomra, még akkor is ha nem én vigyázok rájuk. Sokat beszélek, talán túlzásba is viszem időnként, de a kíváncsiságom teszi, az érdeklődésem. Viszont szavatartó vagyok, nem is lennék képes árulásra, egyszerűen hiányzik belőlem, hogy bárkinek ártani akarnék. Kitartó vagyok…állhatatos és keresem…még mindig keresem a létem célját, az egyetlent, akit bármi áron megvédenék.







Vissza az elejére Go down

Astrel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Do you need some sugar? :: Életrajzok :: ANGYAL-