» Alway in my life
●● YOU CLOSE YOUR EYES AND THE GLORY FADES ●●



Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Acelin Rhode
i'm up to no good

Acelin Rhode

the devil's in the details

Polgár
♛ Hogy találtál ránk? : aki keres, az talál :)
♛ Hozzászólások száma : 56
♛ Regisztráció : 2015. Feb. 23.
♛ Tartózkodási hely : Mindig ott, ahol nem kéne
: Lilith Tumblr_inline_n5bm2xX30B1riiecu



»
» Szer. Feb. 25, 2015 9:37 am


Elfogadva!


Üdvözöllek az oldalon!
Először is szeretnélek üdvözölni nálunk, Lilith! Nem tudom mit mondhatnék, imádtam a karakterlapodat olvasni, szívesen folytatnám tovább. Minden bbizonnyal a játéktéren követni foglak. Nem is húzom tovább a szót, mert mivel semmi akadályát nem látom, így elfogadlak. Hamarosan színed is lesz, addig is:



Vissza az elejére Go down

Lilith
i'm up to no good

Lilith

the devil's in the details

Démon
♛ Hogy találtál ránk? : FB
♛ Hozzászólások száma : 20
♛ Regisztráció : 2015. Feb. 24.
♛ Tartózkodási hely : A hátad mögött
♛ Hobbi : Uralkodás
: “You are either a pawn or a player. I am no one’s tool. I am no one’s pawn. I am a player. In the world of kill or be killed I’m a murderess. I will ripe out your throat with my bare hands and lick the blood from my fingers."-Lilith
Lilith Megan-fox-gif-Favim.com-634974



»
» Kedd Feb. 24, 2015 7:34 pm



Lilith

Demon Queen


♛ A karakter mögött ♛

Cindy
19
Nincs
Kb 4 éve




Becenév: Meg ne próbáld
Rang: Királynő
Csoport: Démon


Kor: Teremtéssel egyidős
Születési hely: Pokol
Érdeklődési kör: Gyilkolás, alattvalógyűjtés




Néha az igazán szép a legkegyetlenebb.


Te is elhiszed, hogy a védelmedre szorulok ugye?
Vékony, törékeny alkat, ami a tökéletes női idomokkal rendelkezik mindigis nagy csábítást jelentett az erősebbik nem számára. Hosszú sötétbarna hajam melegséget sejtet, de ez messzebb nem is állhatna a valóságtól. Mindigis kedveltem a göndör loknikat és mivel ezek mindig divatosak maradtak nekem sem volt túl sok okom ezen változtatni. Mindig kényesen ügyeltem a megjelenésemre, hiszen hatalmat és szexualitást képviselek a világban és a lelkek sem adják el magukat csak úgy.
Az emberek egy megtestesült ideált látták illetve látják bennem. Az idők változnak, de van, ami örök marad.
Hiába vannak valakinek jó testi adottságai, ha nem tud vele okosan bánni. Azt hiszem velemszületett adottság, hogy tudom mit akarnak látni a férfiak és a nők. Légies mozgásom könnyedségről árulkodik.
A ruhák terén mindig követtem az aktuális divatot bár hódításaim során jobban kedveltem azt az öltözéket ahogy mindenki a Földre vagy éppen a Pokolra jött.




She leaned forward and whispered sensuously in his ear, 'I am Lilith and you are mine now - forever.'





She went down beyond the mountains and disappeared between the crease of sky and land, like a great eyelid folding shut. No one knows what happened out in the Black Hills, but I imagine she lies buried in a rusty coffin under the stars. And on nights when the desert crickets sing her tune, they say one day she will rise again. On that day, there is no telling the kind of vengeance she'll demand of us. Fair is fair.

They say when she fell from Heaven she wore a crown of jagged stars that slit the skies throat. They say she loved them all, in the secret corners of their shallow sleep. Strangers, at the last. They say a lot of things. They’re all lies. Everything is already written.



Hibátlan teste ernyedten feküdt alattam. Légzése már lecsillapodott, szemei az eget kémlelték az ablakon át. Az enyém. Nekem adta magát, de úgy érzem, hogy ő más lesz. Változással kecsegtet a szél, amikor a közelembe ér.  Testem testén pihentetem miközben keze gyengéden ölel át és finoman cirógatja a csupasz bőrt derekamnál.
-Félsz tőlem?-kérdezem csendesen és feltámasztom államat mellkasára, hogy kék szemeibe nézhessek. Szabad kezével hajamba túr és erős mozdulattal húz feljebb, hogy ajkai az enyémekre tapadhassanak egy keservesen rövid pillanatra. Fájdalom nyilal a mellkasomba, amikor ajkai elválnak tőlem és még néhány rövid másodpercig csukva tartom szemeimet. Finoman harapom be alsó ajkamat.
-Nem.-hangja magabiztosan cseng füleimben és egy pillanatra el is hiszem szavait. Visszafektetem arcomat mellkasára és hallgatom ütemesen dobogó szívét. Még azelőtt felülök, hogy valaki erőszakosan megkopogtatná az ajtót. A nevemen szólítanak. Ideje útra kelnem és a szertartásokat beteljesítenem. Több emberre lesz szükségem, hogy kiszabadíthassam gyermeikeimet a Pokol rabságából. Lassan öltözök fel, ő pedig rajtam pihenteti kék szemeit. Hirtelen hagyom abba az öltözködést és gondolataimba merülök néhány nagyon rövid pillanat erejéig.
-Gyere velem.-mondom végül közelebb lépve hozzá. Kezébe csúsztatom kezemet és felhúzom ölő helyzetbe, hogy szemböl az ölébe ülhessek. Körbefonom nyakát karjaimmal.
-Gyere velem...-ismétlem meg sokkal lágyabb hangon. Nem reagál nem mozdul csak amikor óvatos csókot lehelek ajkaira. Csak ezután bólint. Aprót, de nekem elég. Másnak már letéptem volna a karját, ha nem követte volna az utasításaimat. Ezért különbözik ő a többiektől. Megéri nekem ezeket a finomkodásokat, hogy nem esek neki azonnal. Nem sietünk az öltözéssel. A hatalommal együtt jár az a kiváltság, hogy semmit sem tudnak elkezdeni nélküled, így nem tudsz sehonnan elkésni. A ház előtt lovaskocsi áll. Két fekete mén van befogva elé és a bakon egy csuklyás alak ült. Évekkel ezelőtt vettem el a lelkét, ami annyit torzult, hogy az emberek sikoltva menekülnek ha meglátják.
Helyet foglalok a hintón belül, ő pedig szembe helyezkedik velem.
-Oda megyünk?-kérdezi miután a lovak nekifeszültek a hámnak és sebesen falták a távolságot. Türelmesen emelem rá a tekintetemet és aprót bólintok. Néhány avatásra váró mágus miatt bukom a békés estét vele. Fájdalom, ami a kötelességgel és a hatalommal jár, de nem mutathatom gyengének magamat még miatta sem.  Kék szemei engem kémlelnek. Most nem keresem tekintetét ideje újra jégkirálynővé válnom, hogy ne vegyenek észre rajtam változást.
A kávéházhoz érve hagyom, hogy elöbb ő szálljon ki majd kisegít engem és sebes léptekkel betérek az általam teremtett helyre. Odabent teljes volt az anarchia. Egy részt állt körbe a tömeg hangosan beszélgettek egymással. Nem kellett megszólalnom még csak meg se köszörültem a torkomat úgy álltak félre az utamból és halkultak el. 3 ember ült székhez kötözve egymás mellett, ingük letépve mellkasukról és egész testüket szenteltvíz borította. Mellkasuk hevesen mozgott a sűrűn kapkodott levegőtől. Hallottam ahogy szívük ütemtelenül verdes mellkasukban. Ő lép mellém fáklyát tartva kezében. Nem ér hozzám, amit díjazok csak hagyja, hogy átvegyem tőle a lángot és felégessem a 3 emberi testet. Egyszerre lobbannak lángra és átadják nekem a nyílvesszőket. Nem hagytam őket sokáig szenvedni. Olyan erősen szúrtam á szívüket egy-egy nyílvesszővel, hogy a nyíl hegye belefúrodott a szék háttámlájába.
-Ébredjetek új életre gyeremekeim.






Olyan sok minden lesz szép, ha jobban megnézed.


Édes szavakat suttogok füledbe miközben bőröd alá mászva megkaparintom azt, amiről sosem hitted volna, hogy elveszítheted.  A lelkedet. Az egyetlen dolog, ami valaha is érdekelt a hatalomszerzés, az uralkodás és a gyilkos háborúk mellet az a nyomorúságos, kétségbeesett, de erős lelkek megkaparintása. Mit kezdhetnék én hadsereg nélkül?
Az évszázadok alatt a manipuláció minden titkát elleshettem a Teremtő által oly hőn szeretett emberektől. Átkozott fattyúként az egyetlen célom az uralom volt. Egyfajta bizonyítási kényszer, hogy többet érek, mint a széllel szálló suttogás. Uralkodásra születni kell. Még szerencse, hogy én megtettem. Szeszélyes, hirtelenharagú alaptermészetem kegyetlen szeretővé és királynővé tett. Elvemmé az vált, hogy a szeretetnél a félelem sokkal meghatározóbb mozgatóerő az univerzumban.
Gyermekeim sorsát mindig a lelkemen viseltem. Egyet sem hagytam hiába elpusztulni.. mégis milyen anya lettem volna akkor. Azt mondják, hogy képtelen vagyok a szeretetre. Jobb is ha ebben a hitben maradnak. Átkom ugyanis az érzelmek tengere, amit a Teremtőtől kaptam büntetésként bukásomért és tetteimért, amiket a Pokolban művelte.
 









A hozzászólást Lilith összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 25, 2015 6:39 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Lilith

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Lilith Kapcsolatai
» Lilith játékai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Do you need some sugar? :: Életrajzok :: DÉMON-