» Alway in my life
●● YOU CLOSE YOUR EYES AND THE GLORY FADES ●●



Megosztás

Annabelle Hamingway



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Charlotte Woodwill
i'm up to no good

Charlotte Woodwill

the devil's in the details

Uralkodó
♛ Hogy találtál ránk? : ☾ alapítottam
♛ Hozzászólások száma : 45
♛ Regisztráció : 2015. Jan. 16.
♛ Kor : 37
♛ Tartózkodási hely : ☾ Bécs
♛ Hobbi : ☾ David <3
: Annabelle Hamingway Large



»
» Kedd Márc. 03, 2015 5:18 pm


Elfogadva!


Üdvözöllek az oldalon!
És íme itt az első és utánozhatatlan sellőlány. Very Happy Csodálatosan fogalmazol, imádom a küllem és jellem leírásait és az avatarod. *-* Úgy gondolom, hogy a vörös kisasszony a legremekebb választás ehhez a karakterhez. Az ő arca jelent meg előttem, miközben olvastam történetedet, amely nem mellesleg nagyon érdekesre sikeredett. Az alapszituációból, amit megalkottál sok mindent ki lehet hozni és biztos vagyok benne, hogy izgalmas játékaidat igazi élmény lesz olvasni! :3



Vissza az elejére Go down

Annabelle Hamingway
i'm up to no good

Annabelle Hamingway

the devil's in the details

Sellő
♛ Hogy találtál ránk? : itt voltam
♛ Hozzászólások száma : 5
♛ Regisztráció : 2015. Feb. 26.
♛ Tartózkodási hely : Wonderland
: Annabelle Hamingway Large



»
» Csüt. Feb. 26, 2015 10:19 pm



Annabelle Hamingway

Moon Dancer


♛ A karakter mögött ♛

Mad Hatter
18<
Titok
7 éve




Becenév: Ann, Anna, Belle
Rang: Nemes
Csoport: Sellő


Kor: 20
Születési hely: Anglia
Érdeklődési kör: Festés, táj, séták, víz




Néha az igazán szép a legkegyetlenebb.



A hajam vörös és lágy hullámokban omlik a hátamra, kb a közepéig ér. Sokat fésülöm, mert könnyen kócolódik. Bőröm hófehér és selymes, általában érintésem mindig hideg. Szeretem kiengedve hordani a hajam, de ha felfogom, akkor sem egyszerűen, hanem sok, bonyolult csavarba fogva. Vékony vagyok és alacsony, de hajlékony, és izmos... mármint nem olyan meglátszóan, de a különbség nyilvánvaló. Szemeim mély barnák, ajkaim vérvörösek. Sok szeplőm van, amit sokszor utálok magamon, máskor meg imádom. A naptól sokkal több lesz. Odáig vagyok a ruhákért, melyek olyan óriásiak alul, felül meg megmutatják, milyen vékony is vagyok. Testem formás, ott domborodik, ahol illik. Oldalamon van egy csillag alakú anyajegy, de ezt sem tekinteném igazán hibának. Utálom a magas sarkúkat, amikor csak tehetem, lapos talpúban vagyok, végül is, a ruha eltakarja, nem igaz?! Szeretek mosolyogni, mert megszépít, nem élek szerekkel, hogy segítsem ezt. Óriási karikák terjeszkednek szemeim alatt, nehezen alszom el, és mindig felkelek éjszakánként, amiért sokszor vagyok kimerült.




Ide jön egy rövid idézet, amely illik a történetedhez.





Megigazítom a szoros, testemre simuló ruhát. Egyszerűen gyönyörű. Mélyvörös, selymes, fekete mintás, alatta az abroncs feljebb tolja. A teteje feltolja melleimet, összességében gyönyörű az egész. Oldalra fordulva meglátom a cipőimet. Nem akarom felvenni, utálom őket. Elfordítom róla a pillantásomat. Ahh, az egészhez most semmi kedvem sincsen. Kibontom a fejemet, mely így már puhán omlik a hátamra, és fogom a gyertyatartót. A kiskutyám a nyomomban lohol, ahogy lesétálok a márványlépcsősoron megérkezem a bejárati csarnokba. Kint már este van, zuhog az eső. Szeretem, de most inkább nem megyek ki a vízbe, nem lenne  vége. Helyette a bálterembe megyek. Meggyújtom a gyertyákat az enyémtől. Fokozatosan lesz egyre világosabb az egész terem. Körbeérek. Felkapok egy almát és leteszem a gyertyatartót. Lassan nyammogok a gyümölcsön, míg körözök. No hát akkor... Ma különleges táncpartnert szeretnék. Valakit, akivel nem táncolhat akárki... Hm-hm...
- Dimitri!!! - Nézek körbe és mikor meglátom, rámosolygok szélesen. Még a nyamvadék almát is leteszem, majd hozzálépve lábujjhegyre állok, lehúzom magamhoz és édes csókba vonom nyakába csimpaszkodva egy apró mosollyal.
- Táncolj velem kérlek, nem akarok ma kimenni, veled szeretnék keringőzni. - Meresztek rá szépséges szemeket és kezem az övébe csúsztatom, a másikkal pedig a vállát fogom meg kecses, elegáns mozdulattal. Szerencsére beleegyezik, keze határozottan támaszt meg lapockáim közt és fogja meg a kezemet. Halkan dúdolom magunknak a keringő dallamát, egyszer se lép a lábamra, vezet, mutatatja mikor merre, hogyan kell lépni, meztelen lábam hangtalanul suhan az övé mellett a hűvös márványon. Hogy lehet valaki ennyire tökéletes??? Imádom őt, teljes szívemből szeretem őt.
Sajnálom, hogy nem találkoztam Dimitrivel míg élt, pedig igazán érdekes személyiség lehetett, most olyan... hát nem is tudom. Azt mondja, az angyalok nem éreznek semmit. Nem tudom, ez így van-e, de szerintem nem.  Hiszen ha teljesen közömbös lenne, akkor nem jönne le, mikor hívom, nem hatna rá semmi, az sem, hogy könyörgöm, vagy hasonlók. és végképp nem érezne irántam szeretetet. Fogalmam sincs, megmondjam-e neki, hogy téved. Annyi kérdésem van hozzá, annyi mondanivalóm. Nem akarom elijeszteni. Már csak az hiányozna, hogy nélküle éljek, mikor ő az egyetlen, aki megszinesíti szürke kis életemet. Sellő vagyok, szerintem elég kevesen lennének velem, ha tudnák, hogy időnként egy nyálkás uszonyú lénnyé változom át. Ezt nehéz felfogni, tudom. Az emberek nem állnak készen a csodákra. Nem értik őket, az egyetlen nyelv amin beszélnek, az a vér. De én nem akarok azon a nyelven beszélni. Inkább leszek a vágy, ami elcsavarja a fejüket. A kéj, ami megbódítja az agyukat. A jóllakottság, ami megnehezíti a fejüket. Tudom, nekem kéne lennem a vadásznak, de az anyukámat megölték, és nekem semmi kedvem a vérengzéshez. Inkább úgy vagyok vele, hogy ha szembe jön egy és tudom, hogy ölt már, akkor végzek vele, de én magam kutakodni nem fogok, az teljesen biztos, és utána még csak nem is fogok lelkiismeret furdalást érezni. Ezt is meg kéne majd kérdeznem egyszer Dimitritől, hogy minden sellő pokolra van-e ítélve. Hiszen gyilkolunk. De az angyalok erre teremtettek minket, ez a feladatunk, azért, amit ők róttak ránk, nem taszíthatnak az örök kárhozatba. Nincs igazam? Na mindegy, majdcsak meglátjuk, mi lesz, illetve lassacskán erőt veszek magamon, de most még kiélvezem ezt az édes, forró táncot. Az illatát, az érintését, a leheletét.






Olyan sok minden lesz szép, ha jobban megnézed.



Igazán szórakoztató jelenségnek mondanak. Más vagyok, mint a többiek, én hiszem, hogy a nőknek helyük van a világban, és nem a férfiak alatt. Ezzel a kis elméletemmel persze nem vagyok túl népszerű, de kitartok mellette. Hol lennének ők nélkülünk? Sehol... Mégis a férfiak világában élünk. Talán ez a kis elméletem az egyetlen igazán ellenszenved dolog bennem. Egyébként kedves, megértő, és szeretetreméltó jelenség vagyok. Tele melegséggel, és törődéssel mások iránt. Tódítok-lódítok néha, de csak az emberek megkímélésére, az igazság néha túl nehéz és kegyetlen. Hiszek a kis tündérmesékben, a szőke hercegben fehér lovon és hasonlóakban. Mindig önmagam vagyok, még akkor is, ha másokat egy esetleg kellemetlenül érint. Bátor vagyok, néha vakmerő, fejjel tudok a falnak rohanni, na de mit mondhatnék, bízom az őrangyalomban. Szeretem az erdőket, a csendet, és azt az időt, amit magammal tölthetek, a gondolataimmal, vagy a szerelmemmel kettesben. Tudok sütni-főzni, énekelni, táncolni, társalogni, sakkozni, elég művelt vagyok, mindenhez értek egy kicsit.
 







Vissza az elejére Go down

Annabelle Hamingway

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Do you need some sugar? :: Életrajzok :: SELLŐ-