» Alway in my life
●● YOU CLOSE YOUR EYES AND THE GLORY FADES ●●



Megosztás

Edward Dalton



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Charlotte Woodwill
i'm up to no good

Charlotte Woodwill

the devil's in the details

Uralkodó
♛ Hogy találtál ránk? : ☾ alapítottam
♛ Hozzászólások száma : 45
♛ Regisztráció : 2015. Jan. 16.
♛ Kor : 37
♛ Tartózkodási hely : ☾ Bécs
♛ Hobbi : ☾ David <3
: Edward Dalton Large



»
» Vas. Márc. 01, 2015 8:44 pm


Elfogadva!


Üdvözöllek az oldalon!
Micsoda fordulat! Egy angol, akinek az ellenségei szintén angolok. Elismerésem, igazán érdekes karaktert hoztál létre kiemelkedően izgalmas élethelyzetben. Very Happy
A leírásaid szépen voltak megfogalmazva, választékosan, könnyedén használod a szavakat, így kifejezetten kellemes volt olvasni és a végén azt kívántam, bár folytatódna tovább, így biztos vagyok benne, hogy életutadat követni fogom a játéktéren is. Very Happy



Vissza az elejére Go down

Edward Dalton
i'm up to no good

Edward Dalton

the devil's in the details

Polgár
♛ Hogy találtál ránk? : facebook
♛ Hozzászólások száma : 2
♛ Regisztráció : 2015. Mar. 01.



»
» Vas. Márc. 01, 2015 7:36 pm



Edward Dalton

Bérgyilkos


♛ A karakter mögött ♛

Gyöngyösi Dávid
22
-
4 éve játszom




Becenév: Edward
Rang: mások szemében átlag.
Csoport: Polgár


Kor: 34
Születési hely: Anglia
Érdeklődési kör: szabadság




A csendes ember nem feltétlen ártalmatlan.



Enyhén borostás, sok mindent átélt és pár vágásnak hegét viselő arc. Sötétbarna haj és szem,  kissé barnás bőr és magas, vékony testalkat. Ruházat igen egyszerű de annál látványosabb...egy fehér, bokáig érő lepel, amit deréknál elkötnek egy vastag, bőrből készült övvel. A lepel a hátsó részénél az alsó területén ketté van vágva az egyszerűbb futás érdekében. Bokáig érő bőrcsizma szolgál cipőként és egy szintén bőrből készült nadrág takarja az alsótestet. A felsőruházat igen díszes, mivel a lepel alatt egy könnyebb páncéling van és a különböző fegyvereket tartó övek is szép alakzatban vannak elhelyezve. A fegyverzet egy hosszú, lovagi stílusú kardból, egy csuklókésből, füstbombákból és egy vékonyabb tőrből áll. Eme fegyverek közül a legértékesebb a csuklókés, mivel egy avatatlan szemnek csak egy látványosabb alsókarpáncélnak tűnik. Ugyanakkor a pengét bármikor elő lehet tolni és vissza is lehet húzni. Ami teljessé teszi az egyedi kinézetet, az pedig a hófehér csuklya, amit gyilkolás előtt szokás felvenni a felismerés veszélyét elkerülve.




Ide jön egy rövid idézet, amely illik a történetedhez.





Háború...előfordul a világban. Eddig is volt rá példa és ez után is lesz rá bőven. Mindenki azokat sajnálja a legjobban, akiket megölnek vagy kihasználnak a győzelem érdekében. Avagy megerőszakolnak a szórakozás hevéért, felakasztanak a látványosság ízéért és nem utolsó sorban kiállítják a hulláját az utcára a félelemkeltés miatt. Évekkel ezelőtt ez mindennapos volt...rémes évek voltak, pedig egyike voltam az Angol katonáknak akik eme variációk közül valamelyiket biztosan csinálták. Fiatal voltam és naiv, elhittem minden rizsát arról, hogy nekünk jogunk van ezt meg azt tenni mert mi vagyunk azok. Mi döntünk és be is végeztethetjük a döntéseinket mindenféle gát nélkül. Nekem is jó tudat volt az, hogy egyre nagyobb lesz a hatalmunk és ezrek ezrei rettegnek tőlünk a városokban és ordítanak. Lövések hangjaira ébrednek a házakban és látni azt, ahogy húzzák vissza a gyerekeket az ablaktól az eltévedt golyó eszméje miatt.
Jónak látszott több évig...persze minden jó ha elég távolról nézed és nem tudod felfogni időben a történteket. Egyszer azonban megváltozott bennem minden, talán az érzelmeim hatottak rám, szerelem érzete, sajnálat érzete stb. Avagy egészen egyszerűen meguntam a dolgot és emberileg nem engedtem magamat tovább. Annyi történt, hogy egy fiatal lányt és a húgát akarták eltenni láb alól a katonák, megölni....tudjuk mit tettek volna velük előtte.  Már ráemelte a puskát a lányra és pár centire volt a csőtől a homloka...mondhatom szép freskó került volna az útra. Már készült meghúzni a ravaszt de ahogy belenéztem a lány őszinte, síró, üveges tekintetébe, kirántottam a kardom és hasba szúrtam a katonát, majd megöltem a többit is, akik velem voltak. Elküldtem a lányt a helyről és azonnal továbbálltam. Soha nem mentem vissza a táborba és soha nem mentem vissza arra a helyre ahol ez történt. Nem hordok már egyenruhát, sajátos és nehezen megszerzett fegyvereim vannak és teljesen másképp látom már a világot.
Harc kell a világnak a túlnépesedés ellen, de nem azokat kell ritkítani, akik éhesek és félnek. Istenemre mondom, hogy nem szólnék bele két katona dolgába de annál inkább beleszólok abba, hogy három vadállat kedvét töltse egy alig 17 éves lányon. Volt időm az évek alatt kiismerni az itteni embereket és volt időm a várost is megismerni. Az utcán nem járkálhattam mert a fél sereg engem keresett és keres. Így hát megtanultam a tetőkön mászni, ugrani, mozdulatokat végrehajtani csendesen vagy hangosan. Nem érdekelnek már az angliai tevékenységek de nem állok kifejezetten a másik nép szemszöge mellé. Most azonban idők járnak, hogy muszáj vagyok az ittenieket védeni mert ők nem tettek semmit, pusztán rosszkor vannak rossz helyen. A szabadság jár nekik, joguk van békében élni a saját hazájukban. Nekünk megvan már a hazánk, ne akarjunk többet a kelleténél mert a végén ráfázunk. Az igazság bérelt engem fel akkor azon a helyen és addig nem szakítja meg a munkásságomat, ameddig el nem hozom a békét erre a földrészre. Eszem ágában sincsen félbehagyni a megállapodást.






Olyan sok minden lesz szép, ha jobban megnézed.


Nem szeret sokat beszélni, csendesen hajtja végre a dolgait és megpróbálja magát minél jobban megértetni az itteniekkel. Nem szereti a közönséget, legalábbis hosszú távon nem. Sok embernek figyeli az útját a házak tetejéről és random szerűen néz ki magának egy civilt, akit csak úgy követ és ha bajba kerül akkor nyugodt szívvel lép közbe. Lényegre törő és céltudatos ember, mindig tudja mit akar és végbe is viszi azt. Ő is férfiból van, nem veti meg a nőket de valahány százalékban mindig figyeli a körülötte levő dolgokat. Tudja jól, hogy egyszer az övéi fognak vele végezni de nem zavartatja magát, sokkal inkább saját magát sodorja néha veszélybe csak azért, hogy ő utána fussanak és ne az ártatlanok után.  Másodpercek alatt eltud a sötétségben tűnni, pedig csupán felmászott egy boltíven vagy akármin...a katonák nagyon ritkán néznek fölfelé is. Olyan népért harcol, akikhez nem köti semmilyen vér mégis kiáll értük még a legreménytelenebb szituban is. Jó ellenfele az angoloknak mert ismeri a taktikájukat, pont ezért van még életben. A lelkiismerete persze néha vitázik vele a sajátjai miatt, de megtanulta kezelni a múltját és próbál a jövőjére gondolni. Meghozott egy döntést azon a szent helyen és azóta kiáll mellette, már nem emlékszik a régi ismerőseire és a témázgatásokra...nem is akart, hogy őszinte legyek.

 







Vissza az elejére Go down

Edward Dalton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Edward Harmsworth

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Do you need some sugar? :: Életrajzok :: POLGÁR-