» Alway in my life
●● YOU CLOSE YOUR EYES AND THE GLORY FADES ●●



Megosztás

Lena Bourjois



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Lena Bourjois
i'm up to no good

Lena Bourjois

the devil's in the details

Nemes
♛ Hogy találtál ránk? : multi
♛ Hozzászólások száma : 2
♛ Regisztráció : 2015. Mar. 11.
♛ Tartózkodási hely : A királyom mellett
♛ Hobbi : Lovaglás
: Lena Bourjois Movies-crackship-ian-somerhalder-man-smiling-woman-blake-lively



»
» Szer. Márc. 11, 2015 5:06 pm



Lena Bourjois

Menthetetlen Szerelmes


♛ A karakter mögött ♛

Neved
Korod
Lilith
Mióta szerepezel?




Becenév: Lena
Rang: Udvarhölgy
Csoport: Nemes


Kor: 24
Születési hely: Franciaország
Érdeklődési kör: igazán csak egy ember érdekel




Néha az igazán szép a legkegyetlenebb.


Sokszor mentett ki csínytevéseim következményei elől bájos kék szempárom és szőke, göndörödő hajkoronám. Sosem érzékeltem, hogy különösebben csinosabb lennék kortársaimnál.
Édesanyám gyönyörű nő volt és a legtöbb külső jegyemet tőle örököltem. Hozzá hasonlóan nekem is szőke lett a hajam, alkatom vékony, de nem betegesen sovány, arcom lágy vonásait is tőle kaptam. Nőies idomaim mindig a legszebb díszeim voltak.
Az egyetlen amit nem tőle örököltem azok kék íriszeim voltak. Szempilláim alól édesapám szempárja pislogott a világra és mindig büszkén viseltem őket.
A kornak megfelelően követtem a divatot és ebben nagyon sok segítőm akadt. Édesanyám nővére, aki csak fiúkat szűlt férjének rajtam élte ki minden vágyát egy lányra. A legújabb francia divathoz illő ruhákat elküldte ajándékba és mindig mérhetetlen büszkeséggel figyelt, amikor meglátott egy tőle kapott ruhában. Egyre nagyobb figyelmet kell fordítanom megjelenésemre, hiszen udvarhölgy lettem és ez bizonyos kötelességekkel jár. Mint például a kifogásolhatatlan megjelenés.
Hiába kedvelem az egyszerűbb ruhadarabokat igencsak kevés alkalmam nyílik azokat hordani.




Ide jön egy rövid idézet, amely illik a történetedhez.





A reggeli napfény lágyan cirógatja végig a bőrömet. Ujjbegyeimmel lágyan simítom végig a mezei virágot szirmait miközben lezárt szemekkel sétálok végig a mezőn. Hiányozni fog Franciaország. Hiányozni fog az életem, mégsem bánom, hogy azon az esős délutánon megpillantottam kék íriszeit és elrabolta a szívemet.
Mögöttem egy szürke kanca kullog. Orrát a virágok közé lógatja és hagyja, hogy a puha szirmok végigcsilandozzák és sárgásra fessék. Gyermekként követ, szemeiben őszinte szeretet csillog. Nem marad le tőlem vagy sosem túl messzire. Hirondelle egyike azon kevés dolgoknak, amiket nem kényszerülök magam mögött hagyni. Az udvarban is szükségem lehet rá és Angelo sem akart belekényszeríteni abba, hogy minden számomra kedves dolgot elengedjek. Gyors léptek törik meg csendes magányunkat. Szoknya suhok végig a hosszú fűszálak között én pedig megállok és lassan felnyitom szemeimet.
-Kisasszony! Készülődnie kell!-szegény cselédlány olyan gyorsan szedi a levegőt mintha már órák óta a nyomomban lenne. Aprót biccentek és még egyszer végignéze a földeken, amiket a családom a sajátjának mondhat majd követem vissza a fekete-fehér szoknyát a házba, amiben nevelkedtem.
A szüleimmel nem találkozom a házban. Édesanyám valószínüleg buzgón pakol számomra, apám pedig könyvei közé menekül, hogy ne kelljen egyenlőre a búcsúra gondolnia. A szobámban még egy cselédlány vár, aki ruháimat pakolja. Amikor belépek aprót biccentünk egymás felé.
Lassan leereszkedem a fésülkődőasztalom előtti székre és hagyom, hogy a hölgyek legjobb tudásuk szerint segítsenek elkészülni. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem rettegek a változástól, de nyugtat a tudat, hogy azzal lehetek, akit szeretek. Angelo sosem vesz majd feleségül és hivatalosan gyermekeket sem adhatok neki. Mindezek ellenére mégis úgy döntöttem, hogy vele megyek és szeretni fogom halálomig.
A fésű ekeként szánt végig szőke hullámaimon. Nem szisszenek fel, amikor gubancot talál. Az egyik Párizsból kapott ruhám hever ágyamon előkészítve a számomra. A hófehér fűzőtől azonnal görcsbe rándul a gyomrom. Ketten segítik rám a kényelmetlen ruhadarabot és addig húzzák, amíg kellemesebb látványt nem nyújtok. Enyhén megtámaszkodok tükrömben miközben rámigazítják. Nem annyira kényelmetlen, mint vártam, de szükségem lesz néhány órára, amíg megszokom. Halvány barachszínű ruhám az egyik kedvencem annak ellenére, hogy csak ritkán viselem. Édesanyám különleges eseményekre tarogatta és egyébként se akartam túl gyakran felvenni. De szép volt, ezt mindigis elismertem.
Mire leérek az alsó szintre Hirondelle is készen áll az utazaásra. Tisztább volt, mint addigi életében valaha és látványosan élvezte a felhajtást maga körül. Az ajtóban édesanyám már szemeit törölgette, mögötte édesapám állt rezzenéstelen arccal, de tudtam, hogy a szíve legalább annyira sajog, mint a mellette sopánkodó feleségének.
Mosoly jelenik meg az arcomon, mert hirtelen melegség járva át testemet a szabadság érzésétől.
Hosszú és fájdalmas búcsú után engedtek csak beszállni a rám váró lovaskocsiba amihez szürke kancámat is hozzákötötték. Végtelennek tűnik az út, ami még előttünk áll, de valahogy mélyen belül, a lelkemben érzem, hogy valami fantasztikus dolog vár rám. Boldoggá fogok tenni egy férfit és ő is engem. De vajon a királyi udvar mennyire torzítja a lelkeket? Hány rosszakaróra teszek majd szert? És legfőképp mennyire fog majd hiányozni számomra az élet, amit magam mögött hagyok?
Oly sok kérdés, egyikre sincsen válasz. Idővel azonban mindenre fény derülhet majd.






Olyan sok minden lesz szép, ha jobban megnézed.


Ki vagyok én? Milyen vagyok én?
Nehéz lenne pontosan elmondanom. A határozatlanság királynője, az igaz szerelem örzője és a makacsság bajnoka áll előttetek a személyemben. Apám minden áron fiút szeretett volna, így voltak nehézségeim gyerekkorban. Elvárta, hogy fiúként viselkedjek, beszéljek, játszak még akkor is ha ez nem igazán volt illendő. A személyiségemben az jelentett fordulópontott amikor 6 éves koromban megszületett az öcsém és a nevelésem felügyelete anyám kezébe került. Bár a fiús nevelés sok szabadsággal járt, de semmit sem kedveltem meg annyira, mint a zongorázást. Édesanyám, illetve nagymamám pedig kiváló tanítók voltak és a zene teljessé tette az életemet. Mivel vidéken nőttem fel, így sok időt töltöttem a szabadban. Egészségem remekül szolgál, nem jelent számomra kellemetlenséget az állatok közelsége.
Miután megtanultam olvasni belebolondultam a szerelmes, hősregényekben, ahol a hercegnőket kiszabadítják a vártornyokból és a dicső lovag megkapja jutalmul. Egészen fiatal korom óta szerelmes vagyok a szerelem gondolatába, de igazán csak egy férfi tudta nekem megmutatni ezt az érzést. Hűségem királyomhoz megkérdőjelezhetetlen, hiszen ő az, aki lángralobbantotta a lelkemet. 







Vissza az elejére Go down

Charlotte Woodwill
i'm up to no good

Charlotte Woodwill

the devil's in the details

Uralkodó
♛ Hogy találtál ránk? : ☾ alapítottam
♛ Hozzászólások száma : 45
♛ Regisztráció : 2015. Jan. 16.
♛ Kor : 37
♛ Tartózkodási hely : ☾ Bécs
♛ Hobbi : ☾ David <3
: Lena Bourjois Large



»
» Vas. Márc. 15, 2015 9:39 am


Elfogadva!


Üdvözöllek az oldalon!
Kedves Lena! Very Happy

Örülök, hogy itt vagy és ilyen lélegzetelállító karakterlappal igyekszel elkápráztatni. *-* Imádtam a lapod minden egyes szavát, ahogy csavarod a szavakat, választékosan és kifinomultan az komolyan irigylésre méltó. Gratulálok hozzá, remélem hamar megtalálod a helyed a játéktéren is!
Foglald le ezt a bájos pofit, mielőtt valaki elkapkodja előled, aztán nyomás játszó társat keríteni magadnak, de van egy olyan érzésem, hogy hamar elkelsz majd. Very Happy




Vissza az elejére Go down

Lena Bourjois

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Do you need some sugar? :: Életrajzok :: NEMES-