» Alway in my life
●● YOU CLOSE YOUR EYES AND THE GLORY FADES ●●



Megosztás

Benedict Whirley



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Charlotte Woodwill
i'm up to no good

Charlotte Woodwill

the devil's in the details

Uralkodó
♛ Hogy találtál ránk? : ☾ alapítottam
♛ Hozzászólások száma : 45
♛ Regisztráció : 2015. Jan. 16.
♛ Kor : 37
♛ Tartózkodási hely : ☾ Bécs
♛ Hobbi : ☾ David <3
: Benedict Whirley Large



»
» Szer. Feb. 25, 2015 9:40 pm



Elfogadva!


Üdvözöllek az oldalon!
Kedves Benedict, de mondhatnám úgy is, hogy kedves Fogalmazó! Teljes mertékben kiérdenelnéd ezt a címet ezzel az irásoddal. Részletes volt itt, ahol arra volt szükség és tömör, ahol arra. Csodálatosan formált leírásokat olvashattam, mintha csak a kedvenc íróm könyvét lapozgattam volna. A történeted Lilith mágusához híven izgalmas és érdekes, a karakteredet és a helyszínt is olyan kifinomultan írtad le, hogy magam elé tudtam képzelni az egészet. Gratulálok a lapodhoz és köszönöm az élményt! Smile



Vissza az elejére Go down

Benedict Whirley
i'm up to no good

Benedict Whirley

the devil's in the details

Mágus
♛ Hogy találtál ránk? : társoldal
♛ Hozzászólások száma : 3
♛ Regisztráció : 2015. Feb. 25.
♛ Tartózkodási hely : Lilith oldalán
♛ Hobbi : That is my little secret
: I knew in that moment, I saw her face for the very first time, that nothing will be the same anymore. But it did not matter. Not for a second. I was just starring in her eyes, wondering, how beautiful she is. She already had my soul, my lost soul. Also, she took my heart, that she will always have.
Benedict Whirley Tumblr_lj72m6zji01qeag6a



»
» Szer. Feb. 25, 2015 6:43 pm



Benedict John Whirley

Dark wizard


♛ A karakter mögött ♛

Danny
19
Nincsenek
5 éve




Becenév: Benedict... ne járjon egyében az eszed!
Rang: A Démonkirálynő mágusa
Csoport: Mágus


Kor: 35 év
Születési hely: England, Liverpool
Érdeklődési kör: Sötét tanulmányok, és a királynő, Lilith követése, minden tervében.




Néha az igazán szép a legkegyetlenebb.


Külsőre talán nem tűnök a legerősebb férfinak a világon, tekintve, hogy gyenge, szegénységben és nyomorban töltött éveim a magas termetem mellett rendkívül sovány alkatot kölcsönzött számomra. De ne ítélj a látszat alapján, mert könnyedén hamis álmokba ringathatod magadat, s ha így lesz… életed gyorsabban ér véget, mint valaha is gondoltad volna. Miért? Mert én gondoskodni fogok róla!
Bőröm is sápadt, fakó fehér, mely szintén sovány arcommal talán egy beteg megjelenését sugallhatja, azonban sosem voltam ennél erősebb. Ezt tükrözik arcomnak markánsabb vonalai, akárcsak kék íriszeimnek hűvös csillogása, mely csak egyetlen nőre képes ellágyultan tekinteni. Dús, fekete hajjal és göndör tincsekkel bírok, melynek sötét színe tökéletesen párosul az öltözékemhez, melyből nem hiányozhat fekete kabátom. A külső sötét színek sem tükrözik azonban eléggé a bennem lapuló sötétséget, s a tényt, kihez tartozom immáron. Első pillantásra mások számára gyengének tűnhetek, ábrázatommal és szavaimmal képes vagyok ezt megfelelően ellensúlyozni, s nem átallok a tettek mezeire sem lépni. Én ezzel vívom ki a tiszteletet, mi nekem jár.




I see the love, I see the hate, I see this world that we can make.





Halál. Az eltévedés érzése. Üresség. Kín. Nem csak fogalmak, de érzések is egyben, melyeket már nagyon korán meg kellett ismerjek még életem hajnalán. Pedig a lelkem nem volt mindig elveszett, a mellkasomban rendíthetetlenül dobogó gépezet pedig nem volt mindig ennyi sötétséggel megtöltve, azonban egy ponton az életem oly ösvényeken indult el, hol kezemből megállíthatatlanul siklott ki az irányítás, akárcsak egy forrás hűvös vize csordul ki ujjaink közül. Jóllehet, életem útja már akkor sem a legfényesebb, legsikeresebb úton haladt, mikor még az irányítás nálam volt, ma visszatekintve azonban mégis azt kell mondjam, egy cseppet sem bánom, hogy ez így alakult. Nem bántam meg egyetlen döntést sem, nem bántam meg azt sem, ahogyan az életem alakult.
Lovászként éltem mindennapjaimat, visszahúzódóan, magamon viselve még mindig annak nyomait, hogy nem születtem a legtehetősebb családba, tán ezért is vált még fiatalabb koromban egy célommá az, hogy elérjem a hőn áhított anyagi biztonságot, mely majd stabil alapokként, ledönthetetlen lábakként fognak szolgálni jövőbeni családomnak. De a szerencse ekkor sem mosolygott rám. Amellett, hogy egyetlen nő sem hódította el a szívemet, egyedül gondoskodtam betegeskedő húgomról. Ekkor ismertem meg először azon gazdag ifjút, ki egyenesen kikérte magának, hogy miért nem voltam hajlandó neki adni húgom kezét, mikor azon állításával jött hozzám, hogy feleségül kívánja őt venni. Semmire sem vágytam jobban, mint az ő boldogságára, de nem tekintettem megfelelőnek az alkalmat az állapota miatt, ezért elküldtem hát a fiatalembert. De aztán ő, és a mellette álló gazdagabb réteg szépen kijátszották ellenem minden taktikájukat. Tehetős édesapja pedig minden fortélyát bevetette, hogy ne csak húgomat, de mindenemet, azt a kevéskét is elveszítsem, melyet mindaddig még magaménak mondhattam. Húgomat nőül vette a gazdag ficsúr, én pedig egyedül maradtam, szegényebben, mint valaha. Az éhezés régóta életem része volt, nem ez volt a legkínzóbb számomra, mellyel szembe kellett néznem. A végső sújtás mégis akkor ért, mikor értesültem szeretett testvérem haláláról. Még most is úgy emlékszem, mintha tegnap történt volna, hogy arcomon forró patakokban hullottak le a könnyek, íriszeim pedig szinte kínzóan lángoltak, mintha csak megfertőzte volna őket a mellkasomban érzett mélységes fájdalom, mely szorító súlyként nehezedett rám, s jószerével levegőt sem tudtam venni miatta.
Változás… ez az, mi következett az életemben, mikor éreztem, hogy a fájdalom ahelyett, hogy valamelyest csökkenne, vagy enyhülne, csak még erősebbé, még kínzóbbá vált, s ez lett a pont az eddigi utam során, mikor szívem elkezdett megtelni a ma is benne található keserűséggel, és sötétséggel. Bosszúra szomjaztam, oly mértékben, hogy képtelen voltam megállni, még akkor is, ha tudtam, hogy tettem megkérdőjelezhető. De többé már nem akartam visszafogni magamat, nem akartam én lenni a szerény, visszahúzódó. Igazságot akartam. Így aztán megtettem, jobban mondva, elvettem azt magamnak. Elvettem azt, akárcsak annak életét, ki maga elvett tőlem mindent. Az életemet szinte. Meleg vére lassan csöpögött le az ujjaimról, én pedig ekkor éreztem az ürességet. Elvesztem. Ez volt az, mit pontosan éreztem. De bűntudatot azt nem. Jó érzés fogott el, amolyan megkönnyebbülés, hogy megszabadítottam tőle a világot, de hogy megbántam, azt hazugság volna állítanom, hazudni pedig gyűlölök. Miért is nem bánom? Azért, mert azzal találkozhattam, ki végérvényesen megváltoztatott, ki a tüzes, s így a fényt hozta be szerencsétlen, nyomorult életembe. Élénken él az emlékeimben, hogyan suttogott a fülembe, s az is, mikor először karoltam át derekát, mert többé nem akartam, hogy távolabb legyen tőlem annál, így hát magamhoz húztam. Határozottan, mert újra tisztán tudtam, mit akarok. Azt, hogy mi a célom. Az én célom pedig ő lett, s nem csak arra gondolok, azóta van a hatalmam, hogy a közelébe fogadott, hiszen annál élénkebb az emlék, hogy akkor, azon a szépséges estén érezhettem meg először ajkait. Édes csókja adott nekem újra célt, s ahogy teste az enyémhez simult, többé már nem volt kérdéses számomra, hová tartozok. Hozzá. Mellette van a helyem. Már önmagam megölésén gondolkodtam, hisz magam is gyengévé váltam, lelkiismeretem, melyet elásni próbáltam, minduntalan a felszínre tört. De akkor, csókjának pillanatában a tűz tört bennem felszínre, mely azóta is lángokban tartja szívemet.






Olyan sok minden lesz szép, ha jobban megnézed.


Különös személyiségnek mondhatom magam, ugyanis nem egy olyan élek volnék, akin könnyű lenne kiigazodni, azonban már az elején szeretném leszögezni, én így érzem magam tökéletesen jól. Ugyanis idővel, ha az ember hajlandó felnyitni a szemeit, elérhet oda, hogy belátja, az életben bizonyos dolgok olyan adalékok csupán, melyek egyáltalán nem szükségesek. Én pedig ilyennek tartom a kétszínűséget. Felesleges, és nem utolsósorban undorító jellemvonásnak tartom, mellyel ellentétben jómagam inkább az őszinteséget reprezentálom, azonban mély gondolataimat csupán az arra méltóval osztom meg. Most pedig jogosan merülhet fel benned a kérdés, merész érdeklődő… miért használom csupán az egyes számot? Nincsen hát több ilyen személy? Nincs. Csak egyetlen személy létezik, kiről véleményem olyan szinten áll, hogy legmélységesebb gondolatomat is megosztom vele, előtte nincsenek titkaim. Mások szemében én csupán egy hűvös személyiséggel rendelkező férfi vagyok, ki tartja mindenkitől a távolságot, a valóság pedig talán nem is áll ettől túlzottan messze. A különbség csak annyi, hogy nem is igénylem mások közelségét.
Így aztán szavaimat sem pazarolom rájuk, pedig jól tudok bánni a szavakkal. Jól ismerem a világot, de nem hagyom, hogy a világ is jól ismerjen engem. Kivéve az egyetlen személyt. Nincs bűntudatom, s ne is várj tőlem bocsánatot, soha!
 







Vissza az elejére Go down

Benedict Whirley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Benedict --- (Foglalt)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Do you need some sugar? :: Életrajzok :: MÁGUS-