» Alway in my life
●● YOU CLOSE YOUR EYES AND THE GLORY FADES ●●



Megosztás

Enzo di Franza



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Annabelle Hamingway
i'm up to no good

Annabelle Hamingway

the devil's in the details

Sellő
♛ Hogy találtál ránk? : itt voltam
♛ Hozzászólások száma : 5
♛ Regisztráció : 2015. Feb. 26.
♛ Tartózkodási hely : Wonderland
: Enzo di Franza Large



»
» Szomb. Márc. 14, 2015 9:24 pm


Elfogadva!


Üdvözöllek az oldalon!

Hát szia, Enzo! ^^

Lekaptál mindkét lábamról, meg kell, hogy mondjam! Imádom, ahogy megfogalmaztad az egészet, nagyon-nagyon csodáéatos volt, de azért nem találkoznék veled :$ A pbdért is oda vagyok, az írásodért is... csak elfogadhatlak.

Szóval szaladj a játék térre, érezd nagyon jól magad, és élj ameddig csak lehet, ahogy csak szeretnél! :3

xo Belle




Vissza az elejére Go down

Enzo di Franza
i'm up to no good

Enzo di Franza

the devil's in the details

Uralkodó
♛ Hogy találtál ránk? : Társoldal
♛ Hozzászólások száma : 4
♛ Regisztráció : 2015. Mar. 11.
♛ Tartózkodási hely : Bécs
♛ Hobbi : Khm...
: Enzo di Franza Tumblr_m71umy2epr1r1j7uqo1_500



»
» Szomb. Márc. 14, 2015 8:08 pm



Enzo di Franza

A gentleman? Absolutely not.


♛ A karakter mögött ♛

Eve
Enzo az első és egyetlen
2 éve koptatom a billentyűzetet




Becenév: Enzo
Rang: Uralkodó, olasz herceg
Csoport: Uralkodó, alakváltó


Kor: 21
Születési hely: Olasz Királyság, Róma
Érdeklődési kör: A földi élvezetek mindennemű formája




Néha az igazán szép a legkegyetlenebb.


Ha szerény volnék, sem tagadhatnám, hogy külsőm igazán imponáló. Egyesek szerint piperkőc, mások szerint egyszerűen elegáns, de az egybehangzó vélemény ellen, miszerint rendkívül jóvágású fiatalember vagyok, még senki sem emelte szavát. Görögös profil, atléta termet, kifogástalan modor, egyenes, határozottságról árulkodó tartás. Könnyed elegancia hatja át megjelenésemet, és életfelfogásomról árulkodik öltözetem és hajviseletem is. Vonásaim nem hagynak kétséget arisztokrata felmenőim felől, a közönségesség még csak kapcsolatba sem hozható velem. Óvatlan, naiv hölgyeket mindennemű nehézség nélkül bájolok el csupán egyetlen átható pillantásommal. Bár mélybarna szempárom általában gúnyos felsőbbrendűséggel fürkészi a világot, tekintetem energikus csillogását sokan félreértelmezik, és ez a hibás feltételezés hamis reményeket ébreszt bennük. Ajkam szegletében legtöbbször cinikus félmosoly húzódik meg, nevetés közben kivillannak fehér fogaim. Azt mondják, jellegzetes ragadozó mosolyom van.




Jól jársz, ne félj, minden ígéretemmel.





Kedves Fivérem!
Ne vesd szememre, kérlek, leveleim csekély számát, tanulmányaim és társadalmi kötelezettségeim időm jelentős részét felemésztik, de nem bánom; ennyivel tartozom Neked és drága hazámnak, melynek javát szolgálni oly’ fontos számodra.
Számtalan kimerítő kötelességem ellenére igen jól érzem magam Bécsben, mely, hála Nagy-Britannia bölcs uralkodójának, dinamikus fejlődésnek indult, virágzása szemet és szellemet gyönyörködtető. Panaszos szavam sem lehetne, ha a kíméletlen honvágy nem gyötörne annyira! Idejét sem tudom már, mikor találkoztam Veled és fivéreimmel, családodról, bájos hitvesedről is alig hallok hírt. Pedig ha hihetek a szóbeszédnek, és feleséged valóban olyan szép asszony, amilyennek mondják, bizony beállok irigyeid sorába magam is. Egyetlen földi hatalmasság sem tarthatna hát vissza, hogy látogatást tegyek nálatok, ha nem adódott volna egy aprócska félreértés, mely meghiúsította tervezett utamat.
Nem ítélhetsz el azért, amit most papírra vetek, ítéleted nélkül is éjt nappalé téve emészt a gyötrő bűntudat, pedig – minden élő Urára esküszöm – cselekedeteimben gonosz, sátántól való szándék nem vezérelt. Bolond, szerelmes szívemet követtem, mely egyetlen, gyönyörű múzsámnak szolgált csupán, amikor engedtem kegyetlen Vénuszom megtévesztő csábításának, íriszeinek mély tüzétől feledve mindennemű erkölcsöt és jóérzést.
Nem vádolom bölcs édesapját, sőt tisztelem, mint az erkölcsök szilárd őrét. De azt már igazán túlzásnak kell éreznem, hogy ledér lánya által előidézett botlásom okán azonnal fejemet venné!
Segítségedet és közbenjárásodat kérem, fivérem, jól tudva, hogy bölcsességed és igazságérzeted csalhatatlan. Bűnömet nem tagadom, ezért merészelek a Szentírásból, mely mindannyiunk javára és okulására szolgálhat, idézni: „Az vesse rá az első követ, aki bűntelen közületek!”.
                    Üdvözöl Téged és családodat:
                                                                                                     Enzo



Kegyelmes Úrnőm!
Nagy örömömre szolgál, hogy fivéremmel Bécsbe látogattak, és alkalmam nyílt megismerni Önt.
De csak nem képzeli, hogy hazugságokat merészeltem papírra vetni bátyámnak írt levelemben? Hát ennyire gyűlöl, hogy ilyen gyalázatos dolgokat feltételez rólam, aki pedig őszinte híve vagyok mind fivéremnek, mind Önnek, olaszhon világszép királynéjának, aki mindig hűségesen áll férje oldalán? Drága Kamila, pont Önnek lenne szükséges magyaráznom, aki talán jobban tudja, mint én magam, hogy az igazságot mily’ gazdag változatossággal képes tálalni az, aki – hogy úgy mondjam - a szavak embere? Mélységes tiszteletem Ön iránt megingathatatlan, így kérem, ne tegyen próbára minduntalan mesteri játékával, mely félő, hogy még az Ön jellemének ismerőjét is idővel megingatja bizonyosságában. Márpedig, bátorkodom remélni, hogy veszteségként élné meg egy oly’ hűséges hódolójának elpártolását, mint jómagam.
                                                        Jó szerencsét kíván:
                                                                         Enzo di Franza

Ui: Ha nem tévedek, éppen nagy szüksége van szerencsére. De ne törje ezen bájos fejecskéjét, fivérem sem lehet képes az Ön szerelmének huzamosabb ideig ellenállni.



Drága Hölgyem!
Ön még a legkegyetlenebb erinnüszön is könnyűszerrel kifogna! Képes lenne elárulni, hátba döfni, amikor már olyan jó barátságba kerültünk egymással?  Ugye nem haragszik meg, ha ezt képtelen vagyok elhinni?
De térjünk is a tárgyra, sosem merészelném Önt kétségek közt hagyni. Először is ki kell javítanom, nem héját, hanem sólymot látott. Ha pedig figyelme valamiképp átsiklott volna néhány apró részéleten, elárulom, hogy amit Ön látott, az szintúgy látta Önt is. Mellesleg egy ifjú, hiányosan öltözött fiatalemberen is megakadt a pillantása, de ettől a jelentéktelen részlettől, azt hiszem, senki sem bánja, ha eltekintünk.  
Ne legyen meggondolatlan, Kedvesem! Csak gratulálni tudok leleményességéhez és fürge észjárásához, mely hozzásegítette a talány megoldásához, és segítség nélkül kifundálta, hogy az a bizonyos sólyom én vagyok. Hallgasson remek érzékeire most is. Ami korábban bevált, most is sikerre vezethet, nem gondolja?
                                                       Maradok őszinte híve:
                                                                           A Sólyom






Olyan sok minden lesz szép, ha jobban megnézed.


Szeretek élni, és tudok is. A középkori nézet, miszerint az élet csupán siralomvölgy, távolabb nem is állhatna tőlem, így az üdvözülés reményének gondolata sem foglalkoztat éppenséggel gyakran. Jobb is így, abban ugyanis egy percig sem kételkedhetem, hogy – amennyiben létezik – a pokol kénköves tüzén fogok égni az idők végezetéig. Újszerű, koromat túlhaladott eszméket vallok, gondolkodásom, hála a nagyvilági élet minden pompájának és züllöttségének, nem ragadt le kortársaim prűd, idejétmúlt szokásjogokat szajkózó megítélésénél. Minden bizonnyal ezért hiszek Isten helyett az anyagban; bár hitetlen emberként sem tagadhatom, hogy az Atya ellenlábasai bizony többek gyermekmeséknél, melyekkel a felnőtteket riogatják az Úr napján, az Úr házában.
Mint már említettem, szívesen ízlelem meg a szórakozások ínycsiklandozó zamatait, és szakértő módon kortyolom az élet minőségi borát. Uralkodásra – saját bevallásom szerint is –tökéletesen alkalmatlan vagyok, az olasz nép áldhatja szerencséjét, és remélhetőleg gyakorta mond hálaimát hőn imádott Istenének, amiért az a születési sor utolsó helyére száműzött – legmesszebbre a koronától.
Az átlagember, a nyárspolgár szemében a könyörtelenség és erkölcstelenség elválaszthatatlan személyemtől. Már gőgösnek mondott modorom, határozott, erőteljes fellépésem is gyakorta riadalmat kelt, a hosszabb ismeretség pedig ahelyett, hogy rácáfolna a rossz véleményre, előérzetre, inkább igazolja azt. Beismerem, nincs mentségem, nem él bennem érzékenység felebarátaim iránt és az empátia készségét is nélkülözni vagyok kénytelen. Nem tudom ésszel felfogni, miért lenne feladatom felkarolni azokat a szerencsétleneket, akiket az evolúció, a természet örökérvényű törvényei bukásra ítéltek.
A tudatlan, faragatlan emberek irritálnak, a mocsoktól és szennytől undorodom, ám a személyemhez és rangomhoz méltó embereket értékelem, díjazom a józan észt és az öntudatosságot, rendelkezzen azzal férfi vagy nő. Mindkét nemet egyenlő mércével mérem, ami valljuk be, igazán ritkaság ebben a hímsoviniszta világban, és annak is főként a felsőbb köreiben.
Ha már szóba kerültek a nők; kedvelem, túlzottan is kedvelem őket, de le kell szögeznem: ebben az életben nem szándékozom házasodni. Talán hibaként róható fel, hogy vágyaim szavának engedelmeskedem, így ha éppen egy érintetlen lányka tetszett meg… akkor eggyel több nő jut bűnbánó Magdolna sorsára. A testiségen kívül viszont igen kevéssé vonják magukra figyelmemet a szende szüzek; úgy vélem, egy igazi nő több értéket vonultat fel, mint a báj, a szépség és a szemérmesség. Azonban bármilyen válogatós vagyok e téren, mégis ráakadtam egy hölgyre, aki minden kikötésemet teljesíti. Kamila valódi kis bestia, mellesleg pedig idősebb bátyám, az olasz király hitvese. Egy ilyen feleség amilyen boldoggá tudja tenni a férfit, annyira meg is keserítheti annak életét – Angelo minden bizonnyal igazolni tudná e meglátásomat. Szánom is érte bátyámat, de ugyanakkor szórakoztat a hölgy mentalitása. Az igazat megvallva, Kamila tükör, amiben magamat látom hamisítatlanul.









A hozzászólást Enzo di Franza összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 14, 2015 9:37 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Enzo di Franza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Kamila di Franza
» Angelo di Franza
» Kamila Petrowsky di Franza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Do you need some sugar? :: Életrajzok :: ALAKVÁLTÓ-