» Alway in my life
●● YOU CLOSE YOUR EYES AND THE GLORY FADES ●●



Megosztás

James D. Everett



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Charlotte Woodwill
i'm up to no good

Charlotte Woodwill

the devil's in the details

Uralkodó
♛ Hogy találtál ránk? : ☾ alapítottam
♛ Hozzászólások száma : 45
♛ Regisztráció : 2015. Jan. 16.
♛ Kor : 37
♛ Tartózkodási hely : ☾ Bécs
♛ Hobbi : ☾ David <3
: James D. Everett Large



»
» Kedd Feb. 24, 2015 7:54 pm


Elfogadva!


Üdvözöllek az oldalon!
Kedves James! Very Happy Szóhoz sem jutok. De komolyan. Őszintén szólva nagyon vártam már a történeted, mert a jellem és a küllem ábrázolását már előzetesen elolvastam és óriási kedvet kaptam ahhoz, hogy még többet olvashassak téged, még jobban megismerhessem a karaktered. És nem csalódtam. Very Happy
Egyszerűen imádom, amikor szinte látom feléledni egy user kezei között a karaktert, annak minden jó, rossz tulajdonságaival, tetteivel és lelkével együtt. Nálad ez történt és köszönöm az élményt! :3 Kíváncsi vagyok, hogyan alakul majd a karaktered élete, így egészen biztos, hogy követni fogom az utad a játéktéren is. :3 Very Happy



Vissza az elejére Go down

James D. Everett
i'm up to no good

James D. Everett

the devil's in the details

Alakváltó
♛ Hogy találtál ránk? : Facebook.
♛ Hozzászólások száma : 5
♛ Regisztráció : 2015. Feb. 21.
♛ Kor : 41
♛ Tartózkodási hely : I'm a wanderer.
♛ Hobbi : Paint the town red.
: James D. Everett Tumblr_mhrwo5Msac1qbkee8o1_500



»
» Szomb. Feb. 21, 2015 9:47 pm



James Desmond Everett

The Lone Wolf


♛ A karakter mögött ♛

Evil Queen
18
A cunt
~4 yrs




Becenév: Jaime, Des, Stray
Rang: Polgár
Csoport: Alakváltó


Kor: 33
Születési hely: Írország, Dublin
Érdeklődési kör: Tolvajlás, nők, szerencsejáték, dohány, minőségi szesz, éjszakai élet, farkas lét, a pénz-, és a testi-lelki örömök hajhászása.




Néha az igazán szép a legkegyetlenebb.


183cm tömény szarkazmus. Ami rögtön szemet szúrhat, az a kiállásom: szikár alkatom van, magas vagyok, izmos, tartásom büszke. Fakó arcomon - mi gyakran borostás -, melyet barna hajam keretez, hidegen szikrázó, kék szempár ül. Alig fogsz tudni belenézni, mert lenézés, felsőbbrendűség és kegyetlenség süt belőle. Hanyag elegancia jellemez: mindig van rajtam valami, ami a tökéletességet megtöri, ez pedig nem művi, kiforralt, mesterkélt vonásom. Mindig van valami diszharmonikus a megjelenésemben - egy félrecsúszott nyakkendő, kócos haj, borostás arc. Illatom többnyire fűszeres, kissé fás illatú, de lehet érezni a cigarettafüst aromáját és a menta frissességét is, valamint az acél, a vér és az erdő jellegzetes illatát is. Soha nem mosolygok, ha mégis, csak egy gúnyos, ravasz, kegyetlen vigyor ül ki arcomra. Kezemben gyakran cigaretta, vagy szivar van.
Hangomból nem lehet kihallani semmit, a hűvös nyugalmon kívül. Nem szeretek kiabálni, e nélkül is elérek bármit, amit csak akarok. Tekintetem üres, nem árulkodik a fejemben lezajló gondolatokról. Örök, megfejthetetlen rejtély vagyok mindenki számára. És ez így is van jól.




Let me glimpse inside your velvet bones.





Szomjan halok a forrás vize mellett;
Tűzben égek, és mégis vacogok;
Parazsas kályhánál vad láz diderget;
Hazám földjén is száműzött vagyok.



Volt úgy, hogy az életben maradásért kénytelenek voltak két rossz közül választani? A túlélést már korán megtanultam, még kölyökkoromban. Szegény apám egy hirtelenharagú, veszélyes vadállat volt - igen, tudok róla, hogy remek géneket örököltem. Mindenféle mocskos üzletbe keveredett, túl sok embert vert át, és túl sok vasat tartott egyszerre a tűzben. Azt hiszem, már maga sem tudta, hogy pontosan hány nő felé kacsintgat, hány gyereke van, milyen üzletekbe keveredett, és, hogy egészen pontosan mégis mivel üzletel. Néha arra gondoltam, hogy a saját, tulajdon bőrét, sőt, a lelkét is áruba bocsájtotta egy alkoholpárás hajnalon, csak mert jó pénzt kínáltak értük.
Mióta az eszemet tudom, én inkább az akarok lenni, aki megvágja a másikat, ahelyett, hogy a megvágott legyek. Azt hiszem, e mögött az áll, hogy apámat rendszeresen megvágták - ténylegesen és átvitt értelemben is. Emlékszem az álla éles vonalára, markáns pofacsontjaira, éles, zöld tekintetére. Csupa sebhely volt a pofája. Azt hiszem, ez volt a szexepilje, ezért imádták a nők. Na, meg mert egy címeres seggfej volt, és a nők köztudottan oda, meg vissza vannak az ilyen férfiakért. Túl sok mindent ígért, amiket persze soha nem tartott be.
Azonban beütött a krach. Alig voltam tizenhat éves, amikor verítékben úszva, izzadságtól gyöngyöző homlokkal és -halántékkal tért haza, valósággal berontott a házunkba, és közölte, hogy üldözik. Eljátszotta minden pénzét, rengeteg adósságot halmozott fel, tartozott egy csomó cseretermékkel is, és ez rohadtul nem tetszett a kétes, sötét alakoknak, akikkel üzletelt.
Tehát, bármilyen kegyetlenül is hangzik, egyszerűen fogta magát - csak magát -, és abban a ruhában, amiben volt, meg egy üveg whiskey társaságában útnak indult. Ki tudja, hová és merre?
Apám távozása után minden nap vártam őt vissza. Tudtam, hogy sokáig lesz majd távol, sejtésem szerint arra várt, hogy az emberek elfelejtsék őt. Hamarosan egyértelművé vált azonban, hogy apám az útja, a menekülés során eltűnt, talán meg is halt, anyám pedig nem sokkal később megbetegedett, és a következő télen meghalt, így nekem kellett a kezembe venni az irányítást, én feleltem magamért, és a vérszerinti testvéreimért is. Loptam nekik, mindenfélét: kenyeret, sört, bort, ruhákat, csirkét. Magamra vállaltam a testvéreim ellátását egy ideig. Nem hagytam el az utat, amit apám járt, és rablásból, csalásból, lopásból és fosztogatásból éltem. Mai szóval élve svindler lettem, teljesen, tokától bokáig. Mindent túl akartam élni. Bármibe is került. Megtartottam a kereskedelmi bizniszt, meg volt néhány kishal, akik alám dolgoztak. Mellékesben meg mű kereskedtem és loptam, hamisítottam, később pedig belekóstoltam a kalózkodásba, vagy csempészésbe is, ahogy tetszik.
Soha nem kaptak el. És nem is fognak. Apám kitanított, minden undorító trükkjét ismerem, minden csalásának szemtanúja voltam, tudom, hogy hogyan kell lóvá tenni az embereket. Tudom, hogy kinek, mit, hogyan és mikor mondjak. Tudom, hova kell mennem információért, üzlettársakért, partnerekért. Tudom, hogy hogyan alkudozzak, magyarázzam ki magamat a szorult helyzetekből. Ismerem a törvények alkotta kiskapukat és buktatókat. Azonban nem csak ezeket tanultam el apámtól. Azt is megtanultam tőle, hogy sokkal, sokkal óvatosabbnak kell lennem, mint amilyen ő volt. És ravaszabbnak. Megfontoltabbnak. Bölcsebbnek.
Korlátozottak a lehetőségeim, és mindig is azok voltak. Vakmerőség kell ehhez az élethez. De mire lehet elég az én vakmerőségem? Fogalmam sincs. Bár, gondoltam teszek egy próbát. Megtanultam életben maradni és megújulni. Tudtam, hogy hogyan váljak más emberré, ha a közeg, a személy úgy kívánja. Mindenféle beképzeltség nélkül állítom, hogy okos vagyok és ravasz, minden helyzetben feltalálom magamat, átlátok az embereken. Elszánt vagyok, és nincs vesztenivalóm. A vakmerőségem veszélyes, de tanultam apám hibájából.
Világ életemben vándor voltam. Soha nem ragadtam le, soha nem maradtam egy helyen, vagy egy hajón pár évnél többet. Így Európa szerte akadnak ismerőseim, valamint Oroszország-, és Amerika nyugati peremén, és Ázsia-, és Amerika keleti partszakaszain is. Ez elég volt ahhoz, hogy kiépítsek magam köré egy pár fős, díszes társaságot, csürhét, akik éppen ugyanolyan csalók, tolvajok, szerencse fiai, vakmerő vadállatok, mint én; annyi bizonyos, hogy némi haszonért cserébe kisegítjük egymást a szorult helyzetekből - bármilyenből. Az ilyesmi nem barátság, csupán a törvény rossz oldalán állók összefogásából létrejött, kétes testvériség. Nincs bennünk több közös, csakis a kalózbecsület.
És, ha már fekete zászló, és koponya, hát éppen Görögországból érkeztem Franciaországba, egy kincsekkel, festményekkel és szobrokkal megrakott, fekete zászlós hajón. Onnan, a szajré rám eső részével, és némi pénzzel, Itálián áthaladva Ausztriába jöttem, újabb kalandok és potenciális ügyfelek, valamint könnyűszerrel átverhető népségek után kutatva a fővárosban, és környékén.
De még miénk a föld, az ég, és az óceán;
Jo-ho, indulj, hátra sohase nézz!

Fagyos mezőkön birkóztam a széllel,
ruhám csupán egy fügefalevél,
mi sem tisztább számomra, mint az éjjel,
mi sem sötétebb nékem, mint a dél.
A matrózkocsmák mélyén felzokogtam,
ahogy a temetőkben nevetek,
enyém csak az, amit a sárba dobtam,
s mindent megöltem, amit szeretek.
Fehér derével lángveres hajamra
s halántékomra már az ősz feküdt,
s így megyek, fütyülve egymagamban,
megáldva, és leköpve mindenütt.







Olyan sok minden lesz szép, ha jobban megnézed.


Nem beszélek túl sokat, már-már szófukar vagyok. Szerintem a sok beszéd szegénység. Nem vallom magam a szavak emberének, de nem is akarom az embereket szófüzérekkel lenyűgözni.
Hideg vagyok, számító, kimért, céltudatos, megrendíthetetlen, erőszakos és igazságtalan. Olyan ember vagyok, aki abban is képes örömét lelni, ha másoknak keresztbe tehet. Nem ijedek meg attól, hogy megfenyegessek másokat, hogy kínozzak embereket - akár testileg, akár lelkileg -, a gyilkosság sem rémiszt meg. Szemrebbenés nélkül hazudok, csalok és verlek át.
Nem vagyok olyan típusú ember, akinek könnyen a bizalmába lehetne férkőzni. Csakis önmagamban bízok meg, neked viszont bennem nem kellene. Meglehetősen megbízhatatlan vagyok, gyakran szegem meg az adott szavamat, sokszor az anyagi javak, a saját jólétem fontosabb, mint egy másik ember élete. És sajnálom, de nem sajnálom.
Magammal szemben is maximalista vagyok; a 'jó' sosem elég. Mindig a legjobbat akarom kihozni magamból, a legjobbra vágyok. Akár szeretnek, akár gyűlölnek, nem tudnak nem tudomást venni személyemről. Szarkasztikus humoromat, nyers stílusomat kevesen szeretik. Mivel azonban én is csak ember vagyok, saját elvárásaimnak sem tudok maradéktalanul megfelelni. Ezért aztán nem szívesen nézek magamba, nem szívesen elemezgetem önmagamat. Modorom nyers, hanghordozásom kimért, hűvös, már-már fenyegető, gyakran káromkodok, de nem túl gyakran kiabálok (hiszen e nélkül is mindent elérek, amit akarok).
Általában felvállalom brutalitásomat, kegyetlenségemet, igazságtalanságomat, de abban nem lesz köszönet, szóval addig örülj, amíg hideg közönnyel tekintek rád. Jó a fizikumom, jól verekszem, pontosan-, és gyorsan ütök, széles a tűréshatárom. Heves vagyok és kitartó. Óriási az önbizalmam, szeretek a dolgok mélyére nézni, belelátok mások lelkébe.
Széles látókörű, nagyvonalú partner vagyok - ezért a nagyvonalúságért persze a társ később fizetni fog, kamatostól -, igényes és lendületes. Szerintem a cél szentesíti az eszközt, legyen az kegyetlen és halált hozó, így nem félek radikális döntéseket hozni, s ezeket meg is lépni – akár saját magam végzem el a mocskos munkát. A tettek embere vagyok, ehhez kétség sem fér.
Független ember vagyok, akit nehéz irányítani, és nem is érdemes, mert a végén úgyis én döntök saját sorsom felől. Akaraterőm legyőzhetetlen. Imádom a kihívásokat. Az elszántság és az elhívatottság tökéletes mintaképe vagyok.
Állhatatos vagyok, és rendkívül nagy az önuralmam. Acélidegekkel áldott meg a sors. Bármilyen zűrzavarban képes vagyok higgadt maradni, s hideg fejjel gondolkodni. Gyorsan fel tudom mérni a helyzetet, amibe keveredtem.
Lendületes vagyok, céltudatosan haladok a célom felé. Minden téren magabiztos vagyok. Ez alól kivételt képeznek érzelmeim, már amennyi van, mert azok nagyon ingatagok. Szeretek mindenféle megszorítástól mentesen, függetlenül, a saját szabályrendszerem szerint élni. Fáradhatatlan vagyok a szerelmi csatározásokban, de erre csak akkor kerül sor, ha én ezt akarom. Ha ráunok valakire, azt bármilyen szívfájdalom nélkül eldobom, és tovább állok. Soha nem szerettem senkit, önmagamon kívül. Az embereket, akik közel állnak hozzám, pénzzel és fenyegetésekkel tartom magam mellett. Őket is csak addig, míg szükségem van rájuk, aztán pedig megszabadulok tőlük, ha nincs rájuk szükségem; így, vagy úgy. Nem mondanám, hogy túl sok bizalmasom, vagy akár barátom lenne, azonban szövetségesekből és kapcsolatokból nem szenvedek hiányt. Az önös érdekek néha összefogásra sarkallnak, hiszen a segítség a legváratlanabb személytől is érkezhet.
Nehezen kötök barátságot, de akit megszeretek, ahhoz hűséges vagyok. Sírig tartó hűségemnek leginkább az az oka, hogy nem szeretem a változatosságot, nehezen barátkozok, nehezen fogadok a szívembe valakit, de ha egyszer befogadtam, akkor nehezen is mondok le róla.
Szeretek társaságba járni, rendezvényekre, néha estélyekre - ugyanis ilyen eseményeken könnyűszerrel szerezhetek üzleti partnereket magamnak -, vagy utazni. Érdekelnek a nyereséges üzletek. Ezen túl mindenfélével kereskedem, bizniszelek. Valamint Fortuna is kegyes hozzám; szerencsés fickó vagyok a pókerasztalnál, a fogadásokban, és ki merem jelenteni, hogy minden arannyá válik, amihez hozzáérek. Ez talán ravaszságomnak is betudható.
Ismereteim széles körűek, kevés olyan ember van, aki újat tud mondani, vagy mutatni. Jó a fizikai állapotom, annak ellenére, hogy nagy dohányos vagyok, és egy-egy pohár, bronzos színű, karcos whisky-t sem vetek meg. Nem félek megragadni a kínálkozó lehetőséget, ami soron következik.
Folytonos ítélkezésem, teljesíthetetlen elvárásaim kínos kissebségi érzéseket ébresztenek másokban. De ez nekem nem probléma... és te sem mered majd szóvá tenni.  









A hozzászólást James D. Everett összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 24, 2015 8:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

James D. Everett

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Leora & James.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Do you need some sugar? :: Életrajzok :: ALAKVÁLTÓ-